• Thriller

Dodávka smrti (2015)

Tři idioti unesou dceru drogového bosse. Celej film se vlastně odehrává ve starý opravářský dodávce, která má místo zadních sedaček gauč :-). Holka postupně zabije všechny svoje únosce a nakonec i tátu gangstera. Mě se to líbilo, taková příjemná oddechovka. Doporučuju v původním znění....

Hříčky přírody (2015)

Je to totální blbost, ale taková zábavná a originální.

Jak přežít loučení se svobodou (2015)

"Tak to ne! Jedu domů" - "Řekla NE? PIJEMEEEEEE" Komedie na odreagování dobrý. Řekla bych taková kombinace Pařby ve Vegas a Uličky hamby.

Na návštěvě (2015)

No vida. Po dlouhý době horor s dětma, kterej fakt stojí za to. Děcka jedou k prarodičům, které nikdy neviděli, protože jejich máma s nima nemluví. Dokonalá idilka se změní, když se ukáže, že babi trochu šplouchá na maják. Teda vlastně víc než trochu. Děda to nejdřív kreje, že je jako nemocná a tak ale pak se ukáže, že i jemu straší ve věži a děti chtěj vzít roha. No a pak zjistí, že to ani nejsou jejich babi a děda, že ti jsou mrtvi ve sklepě.

Oblast 51 (2015) odpad!

Moc jsem se na to těšila, ale je to píčovina.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Podobnejm filmům se vyhejbám jak Jehovista odběru krve, ale tenhle film mě presvědčil o tom, že dobrodružný drama říznutý westernem může být super podívaná. Revenant je prostě doko film. Je to skvěle napsaný, skvěle natočený, herecky dokonale přesvědčivý a navíc se to odehrává v krajině, která tomu dodává šmrnc. Zima a mráz z toho sálá jako teplo z krbu.

Stážista (2015)

Příjemná oddechová jednohubka. Prostě a jednoduše koukni a zapomeň.

Summer Camp (2015)

Začalo to takovým tím, "Panebože, co to je??". A takhle to pokračovalo cca dalších 25 minut. Pak se to ale rozjedlo a připoutalo mě to ke gauči a nepustilo až do konce.

Už teď mi chybíš (2015)

Už teď mi chybíš je krásnej, docela smutnej film. Film o lásce, o přátelství, o štěstí, o nenívisti, o nemoci a o smrti.....

Vítězství je naše (2015)

Nechci to moc komentovat, aby to snad někoho neodradilo od shlédnutí tohohle filmu. Trochu mě zaráží hodnocení ostatních. Tak nízké hodnocení ostatních... Tohle je film, ve kterym je od všeho trochu, každej si tam najde to svoje. Politika, intriky, prachy, lži, na jedné straně luxus a na té druhé neskutečná bída, ale na druhou stranu, ve skutečnosti je to jistě mnooohem horší... pak je tam taky dost citátů a poučení, pár momentů k popukání, konec skoro k pláči. No a samozřejmě Sandra a Billy Bob v hlavních rolích. A co se mi ve filmu líbilo nejvíc? "Kdyby volby mohly něco změnit, tak by je zakázali...." Takže konec čtení a rychle dívat!!!