• Mysteriózní

We Go On (2016)

Hodně zajímavý, ale hodně nedokonalý film. Scénář si občas až moc nerealisticky troufá (a tím nemyslím žádnou paranormální část), což když zkombinujeme se špatnými herci a absencí snahy o aspoň trochu pohlcující atmosféru v těch momentech, nevypadá to místy úplně dobře. Ale hlavní hrdina mi nějak zvláštně sedl a obecně je po zhlédnutí o čem přemýšlet. Jen to chtělo o dost lepší provedení.

Nine Dead (2010)

Průběh docela fajn, ale konec pěkná debilita.

Abattoir (2016)

To, že nejde úplně o horor, mi nijak nevadilo - první dvě třetiny byly hodně solidní, až si člověk říká, že to fakt někam povede. Pak se postavy začaly chovat hrozně nelogicky a byly tam dva tři momenty, kdy jsem facepalmoval kvůli blbostem, kterým se dalo ne tak těžko vyhnout. Velká škoda, nápad to byl zajímavej, ale ani na konci nebudete o moc moudřejší než v polovině. V poslední části to prostě zbytečně srážel nepřehledně a hloupě napsanej scénář. Chjo.

Mučedníci (2008)

Slabší žaludky by se ani neměly dívat, protože kvůli některým extrémům film podhodnotí a úplně jim unikne pointa.

V/H/S/2 (2013)

Jednička byla svými příběhy aspoň zajímavá. Tady až na první kazetu totální nuda. Zombíci v lese špatně zahraná katastrofa (kvůli tomu působící spíš vtipně), Safe Haven vykrádačka Jonestownu a poslední věc o ufounech taky ničím kromě efektů nezajímavá. Doprovodný příběh oproti jedničce taky bez ničeho. Nepobírám nadhodnocenost tohohle dílu.

V/H/S: Viral (2014)

Menší nuda než nadhodnocená dvojka, ale tohle bylo zase plný blbostí.

ABCs of Death 2.5 (2016)

Nejlepší snímky: Marriage, Malnutrition, Meat, Miracle; Největší blbosti: Maieusiophobia, Mess, Marauder, Muff

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Pár vtipných pasáží, jinak dost zklamání.

Mother's Day (2010)

Bousman bude vždycky zásluhou Saw můj oblíbený režisér, o tom žádná, ale tady to prostě srážel scénář. Nápad rozhodně super, ale kdo tam nevidí, jak dementně se chová půlka postav, asi by to ani neměl hodnotit. Kdyby se oběti v určitých situacích chovali trochu realisticky, mohli bychom při sledováním strávit minimálně o půlhodinu méně a nedočkat se tak zbytečného konce, který byl navíc očividně napsán jako první. Potom byl dementně vymýšlen zbytek filmu, aby to takhle mohlo dopadnout, a moc to nevyšlo.

I'll Follow You Down (2013)

Konečně někdo, jehož scénář dává smysl. Herci tu byli taky fajn, film neurazí, sice ani moc nenadchne, ale podle mě to ani nebyl cíl. Takový hezký průměr, k tomu s dobrou atmosférou.