Pttak

Twitter: Pttak

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 21.7.2019  20:31
    Gladiátor (2000)

Špička a víc než spička. Bravůra a skvělej Russell Crowe + geniální soundtrack.

• 20.7.2019  10:00

Utrhnu ti tvoje třešničky Ashy!! :-D Ještě nejsem hotová...... tak to říkaj všechny :-D :-D

• 19.7.2019  13:02

Tak pojď Ashyy!!! Vyčistíme si zuby!! Áááchacháá :-D Stará dobrá Cheryl je zpět! *****

• 19.7.2019  10:25

Scéna s naraženým zadkem na hlavě je bezkonkurenční :-D

• 18.7.2019  21:51

Evil Dead zbožňuju (všechny filmový zpracování), tak jsem poněkud rozpačitě koukal, že existuje i seriál a bál se toho, co to po letech přineslo a ještě v seriálovým podání. Každopádně sem se teda rozhodnul, že tuhle ujeťárnu musím bez vyjímky, taky shlídnout a vážně nelituju toho. Pilot mě sice moc nepřesvědčil o stejných kvalitách jako filmy, ale jako celek je 1.série pořád ta stará, vtipná řezničina jako dřiv :-) i když některý díly jsou slabší.

• 10.7.2019  22:54
    Majestic (2001)

Dlouho sem váhal jestli plný počet hvězd nebo ne. Nakonec se přikláním ke čtyřem hvězdičkám. Ovšem kdyby se dalo hodnotit nečím mezi nimi, zvolil bych to. Na jednu stranu totiž bylo ve filmu pár scén, které mi přišli jakoby tak trochu trapné. Plus teda ta stopáž ta je vážně přehnaná. Na druhou stranu tenhle film v sobě vážně něco má a člověk to musí prostě se vší zvědavostí dokoukat, jak to teda nakonec s tím Peterem Appeltonem dopadne a když ho k tomu hraje Jim Carey, kterého ve vážné roli člověk vídá málokdy plus ona atmosféra co dokáže vytvořit Frank Darabont. Vyklube se z toho nakonec vcelku bezva filmek. Za mě 4,5*.

• 3.7.2019  18:37
    Love song (2013)

Teda já fakt nevím.... Love song je sice naplněný jakousi pozitivní energií a je tam pár hřejivých scén co chytnou za srdíčko. K tomu tam hrají sympatičtí Mark Ruffalo, Keira Knightley a James Corden, kvůli kterým jsem si Love song vlastně pustil, ale já se prostě nudil a vcelku ani hudba mě nějak neoslovila. Za mě podprůměrný hudební snímek.

• 2.7.2019  20:26

Hóódně smutný film u kterého mnoha lidem ukápne slzička. Každopádně, ale bezva nápad se třemi postavami (smrt, čas, láska) a supr hvězdné obsazení. Pro mě milé překvapení v tomhle žánru.

• 25.6.2019  21:08
    Overlord (2018)

Slušná ujeťárna s pěkným vizuálem na jedno shlédnutí :-)

• 13.6.2019  19:04
    Deník Anne Frankové (TV film) (2001)

Tak tohle zpracování se povedlo. Ačkoliv na tříhodinovou stopáž si už člověk musí udělat čas, ale stojí to za to. Našel bych sice i pár věcí, co se mi nelíbilo, ale ty vypisovat nebudu. Jako celek je to silné, dojemné, smutné no prostě emočně natřískané a jsem rád, že se na tomhle snímku podílelo česko.

• 7.6.2019  09:23

Zamoření, likvidace, umírání, rakovina, deformace plodů a tak dále..... no prostě Černobyl. Parádně zpracovaný dokument se záběry z místa katastrofy a s rozhovory očitý svědků.

• 5.6.2019  18:42

Z tohohle filmu mám takový rozporuplný dojmy. Chvílema se mě zdálo, že se ve vážných scénách Nasťa (Marija Melniková) tak trochu culí (usmívá). Což nepřidalo na vážnosti některých situací. Naopak některý válečný scény se mě fakt líbily. Víceméně jako celek to funguje, ale když to porovnám s jinými válečnými snímky, tak je tenhle filmek podle mě prostě jenom průměr. Takže za tři.

• 4.6.2019  20:01
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Já vážně sám ani nevím co bych k téhle minisérii dodal. Většina už je tu napsána. Snad jen, že se v podstatě chová jako takový dokument. Prostě rekonstruje to co se stalo v Černobylu, ale po celou dobu v hutné ponuré atmosféře, která dostane snad každého. Což se k tomuhle tématu jaderné katastrofy hodí. Tahle minisérie mi zase připoměla to, že máme být rádi, že už SSSR neexistuje.

• 2.5.2019  19:35
    T 34 (2018)

Musím teda říct, že je to celý přitažený za uši a to hodně, ale já se prostě bavil.

• 28.4.2019  15:19
    Babylon Berlín (TV seriál) (2017)

Parádička Volker Bruch a Liv Lisa Fries se mi tady zapsali do deníčku skvělých dvojic.Těším se na další jejich spolupráci a nebo jako práci jednotlivců v nějakém podobném snímku ze stejného žánru či podobného období.

• 28.4.2019  15:11

Zelená míle to je nezapomenutelnej skvost s výborným a jistě nezapomenutelným Michaelem Clarkem Duncanen.

• 28.4.2019  15:06

Nebudu nic předstírat. Tenhle snímek mě vždycky dojme. Morgan Freeman tady exceluje.

• 24.4.2019  21:50
    Tajemství šifrovací věže (TV seriál) (2007)

Dvakrát jsem změnil hodnocení a po dlouhým váhání je múj verdikt takový, že seriál je to sice gut, ale prostě kvalit polskýho seriálu Czas honoru to nedosahuje, proto nemůžu dát plný počet.

• 18.4.2019  11:21
    Vyšehrad (TV seriál) (2016)

Nejsem fanoušek fotbalu, takže jsem hodně dlouho váhal jestli se na Vyšehrad podívám, ale tady jsem se bavil. Seriál či film, jak chcete je plný bezva hlášek a jako celek působí jako fajn komedie, která pobaví.

• 17.4.2019  13:48

Řekl bych, že až moc dlouhá stopáž. První hodinka jakási romance co mě nějako nechytla za srdce. V druhé hodince pár srdcervoucích scén v podání Alicie Vikander, které mimochodem zahrála bravůrně a pár záběrů z bojiště, ale to prostě celý film vážně nezachrání. Válkaři si nepříjdou na své. Myslím si, že film by mohl nadchnou snad jenom nějakou dušičku se zlomeným srdcem, která se bude v neděli po obědě koukat na televizi :-)

• 14.4.2019  17:35

Paráda! Netušil jsem, že po Terminátorovi 2 uvidím zase někdy u nějaké kultovní série druhej díl, kterej bude lepší než ten první! *****

• 6.3.2019  13:47

Pár bezva hlášek u kterých se určitě zasmějete. Jinak další tuctová komedie pro mládež.

• 5.3.2019  19:06

"Mühlviertlerský" Hon na zajíce. Nic víc, nic míň. Podle mě velice důstojné zpracování válečného zločinu s konce 2. světové války na sovětských zajatcích v nacistickém Rakousku na svou dobu. Dnes už by to bylo lépe propracované o tom žádná, ale já musím dát *****. Filmy na toto téma prostě musí mít ponurou atmosféru a to tenhle snímek má po celou dobu.

• 20.2.2019  11:47
    Czas honoru (TV seriál) (2008)

No co k tomuhle skvostu dodat? Snad jen, že krom slabší šesté série je to špička ve svém žánru a že soundtrack Bartosze Chajdeckiho plus písničky co zpívá Katarzyna Sawczuk v sedmé sérii (Powstanie) se mi fakt líbí. Jeden nedostatek bych, ale našel. Kdyby němci mluvily mezi sebou německy bylo by to ještě lepší.

• 21.1.2019  19:20

Jako Lady Gaga umí bezpochyby výborně zpívat o tom žádná. Bradleyho Coopera jako herce mám rád a v hodně filmech mě bavil, ale tady mě moc neoslovil. Jako abych to shrnul, tak vcelku sem se nudil.

• 20.1.2019  11:00
    Drž hubu! (2003)

V téhle komedii jsou nezapometulný hlášky a po letech, tak nějak prostě zkultovněla.

• 10.1.2019  11:29
    SS-GB: Hitler v Británii (TV seriál) (2017)

Jako už ten nápad, že Němci porazili Británii mě přitáhnul a musím říct, že se i zadařilo, ale kvalit The Man in the High Castle to nedosahuje.

• 10.1.2019  11:06
    První světová válka (TV seriál) (2003)

Podle mě nejlepší a nejpřehlednější dokumentární série o 1. světové válce.

• 9.1.2019  13:07

Hodně jsem se těšil, ale musím říct, že mě dokument žádný nový vědomosti ohledně 1.světové války nepřinesl a že jsem se na začátku docela i nudil než přišlo na krásné vyhlazené pravé záběry na které právě upoutával trailer. Takovýhle nádherný záběry jako málo v kterým dokumentu pohledáte a právě za ně mířím v hodnocení až na tři. A jak se říká dobrý je za tři, což není vůbec špatný. Každopádně nebýt těchto záběrů, tak moje hodnocení klesá, poněvadž je spoustu jiných a lépe zpracovaných dokumentární filmů a cyklů na toto téma.

• 8.1.2019  21:48

Teda ten Mel je fakt nesmrtelnej :-D Všichni leží a on jedinej stojí a kulku prostě nekoupí. Nezlobte se, ale prostě víc jak dvě hvězdičky prostě nemůžu dát.

<< předchozí 1 2 3 4 5