Oppenheimer (2023)

Je to dechberoucí a uhrančivé, jak téměř všechny Nolanovy filmy. Ani mi nepřišlo, že to mělo tři hodiny. Film, který donutí člověka přemýšlet. Ale přiznám se, že tam bylo pár momentů, kdy jsem si říkala, že člověk se sklony k epilepsii, by mohl mít problém. A některé scény byly příliš uřvané.

Menu (2022)

Skvělé výkony, výborné obsazení, zajímavá zápletka. Opravdu povedený film.

Právo podle Lidie Poët (2023) (seriál)

Velice dobře zahrané, člověka rychle vtáhne do děje a nepustí.

Wednesday (2022) (seriál)

Skvělý seriál, výborní herci i lokace. Vtáhlo mě to a nepustilo.

Taboo (2017) (seriál)

Bizarní a přece poutavý. Člověk se od něj neodtrhne. Výborné výkony, a to jak Harryho tak jej o protivníka Pryceho. Ale i ostatní herci zdatně sekundují.

Smrt roku 2021! (2021) (TV film)

Mnohem lepší než Smrt roku 2021. Víc absurdnější a sarkastičtější, dobře nastavuje zrcadlo.

Není čas zemřít (2021)

Důstojný závěr série s Craigem jako Bondem. Je tam akce i emoce a závěr byl opravdu překvapivý.

Kominského metoda (2018) (seriál)

Hořkosladká komedie o dvou starých mužích, přičemž cely tón seriálu lze zjistit již po shlédnutí prvního dílu. Ve vsech trech řadách jsou těžké momenty smrti či zhoubné nemoci, které jsou vyvažovány humorem. Jsem ráda, že jsem seriálu dala šanci a vratila se k němu.

Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Perfektně zahraný, neuvěřitelný příběh o snaze dopadnout sériového znásilňovače, který dopadl dobře. Má to napětí, spoustu emocí a minimum moralit.