• Krátkometrážní
  • Fantasy

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Nebylo to tak špatné, když vezmu v potaz, že dnešní pohádky většinou nestojí za nic. Poslední dva roky poklesly pohádky o level dolů. Honzovi Komínkovi pohádka seděla a princezna byla také dobrá.

Slíbená princezna (2016) (TV film)

Špatná napodobenina Zlatovlásky. Moc postav, ve kterých se člověk nevyzná, oblečení jako z bordelu a celkem nesmysl přidávat do toho piráty. Ale za Honzu Cinu hvězda nahoru.

Marley a já (2008)

Pohodový komediální film o neposlušném psovi, který svým majitelům trochu ztěžuje život svým chováním.

Hamlet (1996)

Kenneth Branagh je prostě na Shakespeara odborník. Nemám, co filmu vytknout. Kate Winslet byla skvělá.

Exmanželka za odměnu (2010)

Na tento film jsem se koukla bez jakýchkoli očekávání, ale mile mě překvapil. Bavily mě akční scény, kdy Nicole utíkala před Milem a celkem často jsem se i smála.

Domácí péče (2015)

Dobře zahrané, ale na mě až moc utahané a bez jekékoli akce.

Šéfové na zabití (2011)

Vtipná komedie, která velmi dobře funguje jako celek. Skvělá hlavní trojice a líbí se mi Jennifer Aniston v roli nymfomanky.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Velmi zábavná pohodová komedie. Tři hlavní hrdinové se k sobě skvěle hodí. První díl je o něco lepší, ale to je snad skoro u každého filmu.

Ať žijí duchové! (1977)

Film, na který jsem se v raném věku dívala každý den a absolutně jsem ho milovala, ale i teď se na něj s chutí podívám.

Kytice (2000)

Velmi povedený film s výborným obsazením, který má tu správnou fantasy, až hororovou atmosféru.