Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Fantasy

plakát

Příliš osobní známost (2020)

Uznávám, že to nebylo zas takové terno, ale mě prostě potěší, když se ve filmu stane něco, co nečekám. Zde jsem očekávala romantickou komedii typickou pro naše filmy, ale dostalo se mi i trochu vážnějších témat. Valentýna Bečková byla skvělá.

plakát

Ten pravý, ta pravá? (2018)

Film mě celkem bavil a líbilo se mi, že vlastně celou dobu mluvili jen Keanu a Winona. Občas mi to ale přišlo až moc, když se postavili do nějakých kulis a chvilku si povídali a potom se zase přesunuli a mluvili někde jinde.

plakát

Božena (2021) (TV seriál)

Božena je první historická minisérie, do které jsem se opravdu dokázala vcítit. Líbil se mi zase nový pohled na Boženu, jejíž dílo je z dnešního pohledu pro někoho již přežitek. Co se ale týče Boženiným názorů, tak velmi předběhla dobu, pokud je to tedy ve filmu vykresleno opravdu podle skutečnosti. Obě Boženy byly dobré, jen Aňa Geislerová měla možná nevýhodu, že byla až druhá po skvělém výkonu Anny Kameníkové.

Prázdniny (2006)

Vzhledem k tomu, že je tento film hojně srovnáván s Láskou nebeskou, tak přijdu s možná trochu kontroverzním tvrzením, že Prázdniny se mi líbily trochu více. Kate Winslet byla jako vždy kouzelná a obecně celý příběh nebyl až tak přeslazený.

plakát

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Tento film mě opravdu překvapil. Skvělé akční i komediální scény, při kterých jsem se i nahlas zasmála, k čemuž samozřejmě přispěly úžasná Kate McKinnon a neméně úžasná Mila Kunis.

plakát

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Ani by mě nenapadlo, že se mi tento film bude líbit ještě více než jednička, ale je to tak. Opět krásná atmosféra plná lehkosti, krásné písně a k tomu skvělá Amanda Seyfried, Lily James a Alexa Davies.

Sněhulák (2017)

Moc roztahaný, občas trochu chaotický film s nádhernými záběry na sněhovou krajinu. Chybělo tomu napětí. Hlavní postavy byly dobré.

Lady Bird (2017)

Tento film měl velmi příjemnou a uvolněnou atmosféru. Přestože se v něm moc nestalo, vůbec to nevadilo. Saoirse Ronan byla skvělá.

Vřískot 3 (2000)

Třetí díl opět nezklamal. Nápad byl opět dobrý a závěrečná scéna v domě byla skvělá.

Ovládací panel
2 body