Kmotr (1972)

První můj mafiánský film,který jsem shlídl byl ScarFace a strašně se mi líbil.Rozhodl jsem se podívat na tolik opěvovaný film Kmotr.O proti ScarFaces hrozná nuda.Nejhorší je, když shleduji film a je mi jedno jak vše skončí.Jedna hvězdička je za Al Pacina.Skoro všechny mafiánské filmy jdou mimo mě a u tohoto filmu opravdu lituji času,který jsem jeho shledováním ztratil.

Kimssi pyoryugi (2009)

Korejská komedie o hledání smyslu životu a jeho nalezení.Při tomto druhu komedie se člověk neřeže smíchy ale většinou se nachytá s šibalským úsměvem.Film na mě působí jako sklenice studeného nápoje,který osvěží v horkých,letních dnech.A musím se přiznat,byl jsem sakra vyprahlý.Nápoj mě ochladil a ještě pohladil u srdce...85%

Umění lhát (2009)

Jak by vypadal svět,kdyby lidé neuměli lhát? Velice nápaditá myšlenka,která je v prvních 15 minutách našlápla humorem,postupem času ale jaksi vydechuje.Ale i tak se jedná o film,který mě zaujmul,především svou myšlenkou.Hlavní hrdina se snaží změnit svět k lepšímu a získat dívku.Není to ale jedn...oduché, když si o něm myslí že je tlustý,s velkým rypákem a s obličejem který připomíná žábu..70%

Komici (2009)

2:30 trvajícíc komedie ,s mím nejméně oblíbeným komikem mě milé překvapila ale mé city se k tobě neměni Adama(Až na Volání o pomoc ;-))Byly zodpovězené ty nejzáludnější otázky.Je vesmír nekonečný?Co se stane když se spojí penis Toma Cruise,Davida Beckhama a Willa Smitha?Já už to konečně vím 80%

Antikrist (2009)

Film obsahuje několik brutálních scén,při kterých i otrlí jedinec(za něhož se považuji)schovává tvář do dlaní.Po shlednutí tohoto Erotického/Psycho/Horroru nemohu vzít nůžky do ruky aniž by se mi netřásla ruka.Film překračuje všechny hranice,které by měl film obsahovat,především v morbidních a erotických scénách.Mé hodnocení je 80% ale nedoporučuji se dívat!

Žízeň (2009)

"Upírský film" tomuto druhu filmu se vyhýbám jako čert kříži.Většinou jde o tupý romanticko-horrový žánr.Světe div se ,ale po dlouhé době výtečný film, u kterého se člověk nenudí ani minutu.Na konci filmu jsem si řekl"Vždyť tohle je tak skutečné,přesně takhle nějak by to mohlo vypadat!"Film je Korejského původu ,který mu dodává syrovost,která u každého horroru nesmí chybět.Pro mě film měsíce 90%

Útěk do divočiny (2007)

Co je to vlastně svoboda?Záleží na každém z nás!Chris měl svou "vlastní" představu,o které sním i já ale nikdy nenajdu odvahu.Film ukazuje,že člověk může dokázat vše co si zamane,stačí jistý impulz nebo čin!I přes smutný konec jsem se usmíval.Chris to dokázal,mohl si říct:"Žil jsem svobodně" 95%