Návrat do budoucnosti (1985)

Já tenhle film prostě miluju. Má to takovej švih a smát se tomu snad nikdy nepřestanu...Christopher Lloyd je tam naprosto úžasnej, takovej správnej pošuk...kterýmu to ale pekelně pálí :o) A Michael J. Fox je zase šíleně roztomilej, takový neviňátko, ktrýmu bych odpustila i ty pozdní příchody do školy.

Rychle a zběsile (2001)

Tak tenhle filmík se mi docela líbil, byla to taková správná oddechovka. Ne taková při ktrý musíte naprosto myslet, tohle mělo hlavu i patu a ta rychlost tomu dodávala jen svěžejší vzhled.

Americké psycho 2 (2002)

Když jsem tenhle film viděla poprvé vůbec jsem netušila že má jít o hororovou komedii...o to bylo zděšení větší...Kdyby ten film byl dobrej i jako komedie tak je mi změna žánru oproti prvnímu dílu celkem ukradená, ale na tohle se skoro nedalo koukat. Celkově to působilo hrozně nudně, nepromyšleně..nevím jeslti tak holka měla působit děsivě, ale mě jako magor nepřipadala, spíš mi přišlo že je to herečka na dvě věci...

Rodinné trampoty oficiála Tříšky (1949)

Tak tenhle film mam moc ráda.Je to takový správně ztřeštělý..Saša Rašilov je naprosto úžasný a jak měl dětičky pěkně vycvičený.:o) Na jednu stranu bych se z takovýho táty asi zbláznila, ale na druhou stranu by s nim mohla bejt někdy opravdu sranda.." Sama královna, sama královna ceduličku psala, ceduličku psala, aby šohajka, aby šohajka na vojnu dostala, na vojnu dostala. Čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj....:o)

Sněženky a machři (1982)

Skvělý komedie, kam se na to hrabou Snowboarďáci. Ale nejlepší byl steje Suchánek s těma svejma jogurtovkama a jak se tam pak válel v tom sněhu..:o)

Příběh žraloka (2004)

Tohle pro mě bylo maličko zklámání, ale opravdu jen maličko. Nevím přesně co mi na tom filmu vadilo, asi to jen nebylo tak skvěle napsané a postavičky nebyli tak propracované(myslím spíš v myšlení, protože vizuálně byly moc pěkné a hrozně se mi líbilo jak byly podobné těm, kteří je namlouvali), ale i tak to celkově působí docela dobře.

Pomáda (1978)

Tak tohle je klasika. Jako malá jsem si vždycky přála být Sandy, aby se do mě zamiloval John Travolta, představovala jsem si jak tam s nima tancuju a zpívám..:o) To už mě dneska přešlo, ale stejně se na tenhle film kouknu ráda, je to trošku nostalgický a ty písničky jsou přece tak skvělý a chytlavý...

Příšerky s.r.o. (2001)

Mě se to moc líbilo, bylo to takový roztomilý, úplně jsem se vrátila do dětských let. A ta malá holčička byla k sežrání. Taky bych chtěla aby mě chodili strašit tak hodná a roztomilá (oni byli tak ošklivý až byli krásní) strašidla..:o)

Scary Movie 2 (2001)

Na tenhle film jsem se docela těšila, jedničku mám moc ráda, tak sem si řikala, že tohle budě něco podobnýho...ale opak je pravdou..tenhle film nemá se skvělou jedničkou nic společného (snad jen pár stejných herců a režiséra). Dobré vtipy a hlášky se vytratili a celkově to působí jako šílená kravina. Abych řekla, docela mě mrzí jak to dopadlo, těšila jsem se na další vydařenou parodii, ale bohužel se tak nestalo.

Torque: Ohnivá kola (2004)

Jestli se tady někdo snažil natočit film ve stylu Rychle a zběsila, ale na motorkách, tak se mu to extrémně nepovedlo. Dialogy nudný, žádnej pořádnej děj..honičky děs a běs... Zkrátka se jim to moc nepovedlo.