Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

A tady už to rejža přehnal, o co tu vlastně šlo? Prakticky u každé scény se už ruka líně natahovala k ovladači, aby přepla tu táhnoucí se nudli, když tu přišel střih. Aha a v téhle scéně jde o co? No je mi líto ale nejdu s davem, tohle prostě bylo ukrutně nezáživné

Česká spojka (2002)

Česká spojka je asi zábavná akorát tak pro našince a to kvůli českým kulisám, nebo učení Rocka českým výrazům. Jinak naprosto otrocky zpracovaná klasická akční plichta

Bouře století (1999) (seriál)

Na to, že se jedná o třídílný televizní film (což většinou vylučuje jakoukoliv kvalitu) se jedná o poměrně atmosférickou a dobře zpracovanou záležitost. Možná za to může neustávající sníh, nebo prostě byla kingova předloha tak dobrá.

U mě dobrý (2008)

Podle mě to není úplně typický hřebejk, tento film má alespoň nějakou pointu, ačkoliv nejsem fanda režiséra a poslední kousky jsem neviděl. I přestože mě film nijak zvlášť nenadchl tak dávám 2** protože jsem čekal daleko větší srágoru. Nebo je to tím, že znám prostředí kde se natáčelo, tedy libeňský ostrov...

Cry_Wolf (2005)

Klišovitá a nenápaditá vyvražďovačka, která si zaslouží spláchnout s celou hromadou dalších rovnou do ...

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Podivný hybrid remaku, sequelu a prequelu funguje kupodivu celkem dobře a rozhodně nezklame fandy legendární jedničky.

Bláznivá dovolená (1983)

Víceméně srdeční záležitost ještě z dob, kdy se u nás začaly rozmáhat videopůjčovny. Chevy Chase byl v té době skoro král komiků.

Výměna (2008)

Od Milion Dollar Bay jsem nějak Eastwoodovi nemohl přijít na chuť až zase nyní. Výměna je zjednodušeně řečeno husté drama.

RocknRolla (2008)

Podle mě naprosto typický Ritchie víceméně bez nápadu a s osvědčenými proprietami. Kupodivu výborný Butler v jedné z hlavních rolí a samozřejmě Roden. Ani ostatní představitelé podivných postaviček nijak nezaostávají, ale nějak mi to nestačí, já jsem tomuto typu gangsterek nikdy moc nepodléhal, ovšem proti gustu ...

Häxan: Čarodějnictví v průběhu věků (1922)

Zajímavý němý dokument, který prokládá nepatřičný hudební podkres. Ve filmu se střídají dobové fotografie (nebo hrané rekonstrukce) všemožných příšer a čarodějnic jak je tvůrci vyhrabali z archívů a psané slovo, které v anglickém překladu zvládne i začátečník.