Krev, pot a takeaways (2009) (seriál)

Rozhodně zajímavý dokument například o tom, jak se vyrábějí v jihozápadní Asii potraviny co se pak dopravují dál do US a EU. Mnohem zajímavější ale jsou vztahy mezi Brity, co tam přijedou a zkoušejí si tu práci. To, co tam občas vzniká za komunikační faily je vážně sranda. I když je fakt, že ten pořad je jasně dělanej tak, abychom chudáčky jihoasiany politovali jak těžce pracujou a ti britové vás k tomu jasně vedou svými kecy o tom jak všecko pochopili, jak si všeho hned víc váží a kdesi cosi.

Nebezpečná známost (2002)

Na toto téma už byla natočená ŘADA lepších filmů (i s lepšími herci, i když Shiri Appleby za to jedno zkouknutí stojí). Určitě zklamání, jednou koukatelné a dost.

Krokodýl zabiják (2007) (TV film)

Když si odmyslím krásné thajské teenagerky a proklatě sympatickýho krokodýla ( :oD :oD ) tak je to jasnej odpad, ale koukat se na to dalo a přes to přeze všecko je to pro mě jen zklamáním, ale zábavným a (jak na co) koukatelným.

Willy Fog - Cesta do středu Země (1995) (TV film)

Narozdíl od "Cesty kolem světa" se jedná o maximální otupělost a je mi to moc líto, protože kdyby se drželi původní kresby, děje a dialogů tak z toho teď není demence pro pětileté děti. Na 20 000 mil pod mořem se radši ani nepoodívám nebo zas zažiju jedno zklamání.

Predátoři (2010)

První polovina slibovala víc než druhá. Se scénářem se určitě taky dalo udělat mnohem víc než to, co nám bylo naservírováno. Podle mě mohl film být klidně i delší a víc akční, takhle se toho vlastně ani tolik nestalo. Atmosféra ušla do okamžiku, než se dostali z lodě. Škoda, mohlo to být mnohem víc kulervoucí a úžasný. Spousta odkazů na prvního predátora (Jakuzan, Brody na konci) je tu spíš ke škodě, chtěl jsem vidět něco nového. Nejlepší postavu má Topher Grace a konec scénáristi i režisér zazdili. Ach jo...snad bude dvojka (a lepší).

Columbo - Předveď dokonalou vraždu (1978) (epizoda)

Lehce nadprůměrný Columbo, který ale alespoň pro mě nedosahuje kvality 4 hvězd, i když věřím, že v očích jiných ano.

Návrat pana Ripleyho (2005)

Nechápu tak nízké hodnocení. Po celou dobu se film jevil jako jasný průměr s klasickými občasnými dějovými kiksy, které provází každý první a půltý film. Závěrečná pointa, kterou jsem tak nějak čekal, mně navíc mile překvapila, takže nevidím důvod proč nedat 4 hvězdy.

Air Force 2 (2006)

Zpatlanej název. Film vypadal klasicky béčkově do doby než se ukázaly "triky" a nelogické chování skoro všech postav + samozřejmě kýbl klišé xkrát viděný. Tentokrát logika i uvěřitelný děj utrpěly citelnou porážku a jediný důvod proč to neházím do odpadu je hláška odkazující na MacGyvera. Zvláště některé dialogy byly vyloženě na přesdržku a korunu tomu nasadila kolona vzbouřenců na údajně úplně opuštěným ostrově. Těch tam bylo. Těch bych si určitě niiikdo nevšiml.

Splašený vlak (1985)

Parádní film se skvělou atmosférou, napětím, řekněme že i herecké výkony jsou odpovídající a scénář taky nepokulhává. Určitě doporučuji, jen jsem si tam nevšiml nikde Dannyho Treja :oD