Přes noc třicítkou (2004)

Lepší dvě. Zachraňuje to snad jedině začátek a Michael se svým Thrillerem :o) ale chápu, že se to ženám, potažmo třináctkám až třicítkám líbí. Koukat se na to dá, ale skvost to neni ani náhodou.

Columbo - Vražda jako autoportrét (1989) (epizoda)

Lehce nadprůměrný Columbo, u kterého bylo ale hned jasné, že s vrahem to bude mít lehké (zlomový okamžik vrahovy viny byl příliš brzy).

Královna ročníku (2007)

Přehrávání AŽ běda, ale ten geekovský motiv a "sedm trpaslíků" to zvedá na dvě hvězdy, nehledě na to, že film je vlastně konina ;o)

Nezávazný sex? (1988)

80´ jsou fajn :o)) ať už jde o styl oblečení, dlouhé vlnité vlasy u děvčat nebo styl tehdejšího balení :oD Já se u tohoto počinu docela bavil, i když některé dialogy mi věkově neseděly do postav mladých děvčat, ale budiž, snad to byla nadsázka.

Převtělená (2007)

Průměrná záležitost, která ničím nenadchne, ale (alespoň pro mě) ani ničím nezklame. David Duchovny sice slibuje mnohé, ale odvádí svůj standard. Zajímavostí možná je Perez na místě režiséra, bych od něj nečekal :o)

Columbo - Vražda, kouř a stíny (1989) (epizoda)

Tenhle díl je mírně pod průměrem, protože vrah je nijak nezajímavý, ne příliš charismatický a je skoro od začátku jasné, že to byl on, takže to Columbovi nedá žádnou velkou práci.

Norbit (2007) odpad!

Film zbytečný jako třetí ponožka.

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Některé hlášky slabší, jiné monstrózně trefné :oD občas to těm zvířatům fakt sedne!

Odplata (1999)

Co to bylo? Předvídatelná nuda s nulovou originalitou, možná až na jednu scénáristickou výjimku. Ne, Gibsone, takhle ne. Vrať se do pralesa.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Jeden z prvních sitcomů, co k nám po revoluci dorazil a já ho kdysi sledoval a docela se bavil. Co se týče kvality, je to průměr, místy nadprůměr. Kdybych to měl brát komplexně a s nostalgií, dám 4. Takhle zatím jen 3. Shlédnu další díly a možná se rozmyslím. Ale co se týče kvality, určitě ten lepší z těch amerických tehdejší a vlastně i dnešní doby.