Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Ono je to vážně blbé...občas prosvitnou světlé momenty, ale zase jsou brzo zahnány něčím horším. Možná by to i na tu jednu hvězdu mělo, ale možná až s odstupem času.

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (2006) (TV film) odpad!

Dal bych hvězdu za Leonor Varela, ale to, co na začátku vypadalo jako jedna hvězda debilní konec totálně zazdil do odpadu. Doporučuji pouze v případě, že se chcete od srdce zasmát blbému scénáři a smutným hereckým výkonům.

Dračí past (2009)

Proč všechny fantasy filmy...tedy valná většina...z produkce snad všech států (zde USA) musej být tak blbý a především neumětelsky natočené s dekadentními dialogy? Spousta nelogičností v ději i v chování postav. Bod za micinu Kelly Stables, její "oblečení" vyzývá alespoń k té jedné hvězdě. Taktéž je to jediné, na co se dá koukat.

Columbo - Motýl v šedých stínech (1993) (epizoda)

An nevím co psát za klady. Tento díl prostě ve mě budí dojem nadprůměrnosti. Columbovi tentokrát celkem zdatně sekunduje William Shatner, který se ale detektivovi, abych tak řekl, podřekne hned na začátku a od toho okamžiku ho zřejmě podezřívá. Tento díl určitě doporučuji.

Británie má talent (2007) (pořad)

Nemusím snad připomínat že co se týče úrovně i projevu poroty je to někde jinde než co máme my. A někteří lidé s čím přijdou, to je občas sice k pláči nebo zabití, ale někteří jsou...natolik sympatičtí, že z průměru zvedám na 4. Zaslouží si to.

Stormbreaker (2006) odpad!

Nehledě na dobré herce (Serkis, Fry, Rourke), už od prvních sekund jde o kolosální trapnost, snahu o zalíbení a jednoduše hovadinu na entou. Hlavní hrdina je tak protivnej že ani učitel matiky nemůže být horší. Ale pro zasmání dobrý... P.S. Akční scény - na těch se nasmějete nejvíc.

Columbo - Ve hře je všechno (1993) (epizoda)

Zajímavá Columbovina. Zajímavý průběh, vymyšlení vraždy i vyřešení. Jeden z těch lepších.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

No, Rusové zkusili fantasy a v několika momentech se jim to povedlo. Výběr lokalit je dobrý (natáčelo se na stejném místě jako Dračí srdce), mnohé nápady taktéž, i když celkově to působí jako ruská snaha o LOTRa...ale konec, který byl zmatený a přehnaně nereálný i na fantasy to zkazil (když nepočítám občas nabalovaný děj, který tam vůbec být nemusel - vlastně by to mohlo být o hodinu a půl kratší a nic by se nestalo) - hrdina je raněn jak hovado a ještě stačí zabít...boha? Aha, to je spoiler. Mno, to je fuk :o) Snaha tam je, ale jak říkám, občas silně přeplácané a i na fantasy neuvěřitelné. Snad příště to bude lepší.

Před svatbou ne! (2001)

Za Jenniferino tělo :o) a že to vlastně nebylo vůbec tak špatný, lehce nadprůměrný.