Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

1. série: Samozřejmě jsou slabší i silnější díly, ale průměrově mi vychází...velký nadprůměr, který má potenciál dotáhnout to na 5 hvězd. Uvidíme.

Smrtící zatykač (1990)

No já nevím proč to má tak malé hodnocení, ale kromě levné akce to má napětí srovnatelné třeba s Policajtem z Beverly Hills a ten je od áčkových autorů. Zápletka taky dobrá, vesměs mi vychází lehý nadprůměr. Ale abych zvedl lepší hodnoty dám 4 hvězdy. S klidem.

Hon na Šakala (1997)

Ten konec byl nejasnej. Kdo ho ještě nepochopil ať spálí pavouka! Začátek mocnej, takže kvůli tý kočce v Paříži dávám tři.

Mezi námi zvířaty (2006)

Grafika hrozná, děj infantilně zdeformovaný a dobrých vtípků bylo opravdu pomálu.

Rukojmí (2005)

Jedna velká jízda plná napětí a slušné filmařiny. Občas překvapí kdo to odskáče a kdo ne. Ale rozhodně nadprůměr. Willis hraje klasicky, tedy dobře. A vedlejší herci taky odehrávají slušný výkon.

Hon na ponorku (1990)

Výborní herci (Connery, Neill...), skvělá atmosféra a napětí. Škoda jen, že ne všichni to přežijí. Proto o jeden bod dolů.

Jízda na střele (2004)

Dle hodnocení jsem očekával blbinu, ale to bych nesměl znát uživatele csfd. Film je milým překvapením - sice kniha byla asi lepší, ale tohle se povedlo. Jonathan Jackson se nehorázně podobá Johnny Deppovi a uvědomil mě v tom, že dokonce i podobně hraje. Atmosféra byla pěstovaná dobře, žádných velkých kiksů jsem si nevšiml.

Angelika a sultán (1968)

Zakončení proběhlo skvěle. Tendence hodnotit pokračování negativněji koukám na csfd už je skoro klasika. S klidným svědomím za 4.

Angelika a král (1966)

Ty dvorní intriky a podivné postavičky mně přiměli k názoru, že by se z toho dala udělat skvělá fantasy :o) ale jelikož to byla krutá realita, jen jsem civěl a tiše se obával co bude dál.