Stříbrná pila (1978) (seriál)

Ano, správně, velmi doporučuji. Protože kdo vlezl na tuto stránku tak jistě dobře tuší do čeho jde. Vše se dá velmi jednoduše shrnout rovnicí E=MC², kdy E je film, M debilita, C nesmyslnost. Za povšimnutí stojí entuziasmus Luďka Munzara, to je naprostá pecka, tohle se jen tak nevidí a předčí to i jeho výkon z Jakuba Skláře, to bylo taky hrozný. 15%

Mravenci nesou smrt (1985)

Srdcová záležitost. Myslím, že málo domácích filmů, ať už komunistických nebo novodobých, se tomuto dokáže byť jen okrajově přiblížit. Skvělé herecké výkony, kdy herci s kamennou tváří hrají komediální scény mají můj obdiv. V místnosti 3x2 metry kde je dalších 14 lidí stát ve svetru a vaťáku a potit se jako to prase? To je prostě geniální improvizace. A takových scén je tam více, třeba jak feťačka svojí závislostí na drogách přišla nejen o peníze ale i o svetry. Nebo někomu prvně nasypat balíčky drog do klobouku a až pak po něm chtít peníze, to je přece taky geniální. Plně zasloužených 65%

Pumpaři od Zlaté podkovy (1978)

Taky ste si všimli jakej byl za komárů všude humus? U benzínky například díra, že jouda vystupující z náklaďáku zapadne po kolena do bahna. No jinak spousta prolínajících se scén až člověk málem upadá do tranzu kdy už ani nestíháte přemýšlet co je na filmu vlastně nejhorší...Tornádo? Moravec? Vinklář? Dialogy? Sezonní kamionista (Wimmrd) z Norska? Celkem 25%

Pěsti ve tmě (1986)

Ano, souhlasím s tím jak někdo napsal, že "kdyby nevznikl Rocky, tak se to hodnotí jinak"... souhlasím, jen přidám: kdyby nevznikl žádný jiný film o sportovním zápolení, nebo o době mezi a předválečné, tak by se film dal jistě hodnotit lépe. Takhle je to pouze film s nesmyslnýmy dialogy a ostudnýmy výkony některých herců, například Josef Vinklář opět nezklamal. 20% alespoň za dobové kulisy a exteriéry.

Kameňák 2 (2004) odpad!

U komedie jako takové se dá ledasco prominout protože člověk hledá především tu pověstnou "prdel". Avšak u tohoto díla si člověk tak leda může říct: "Kruci, co to má jako bejt?" Film kde skupina lidí ukazuje čeho je za peníze schopna. Ostuda, vážně. U mne hezkých a zcela zasloužených 0%.

Vlčí bouda (1986) odpad!

Opravdu příšerný sci-fi/horor/thriller/drama/komedie/fantasy/válečný....no prostě hroznej film, ať už si k němu přidáte jakýkoli žánr.

The Human Centipede III (Final Sequence) (2015)

Film jednoznačně předčil očekávání. Pokud někdo čeká vykrádačku předchozích dílů, tak rozhodně bude zklamán. Film je originální a nenudí. Dechberoucí výkon pana Lasera a perfektní nápad pro všechny ředitele věznic jak nakládat s těmi nejtěžšími zločinci.

Playgirls II (1995) odpad!

Škoda, že hodnocení ODPAD nemá několik podstupňů, protože není odpad jako odpad a tohle je skutečně největší prasárna, že je to snad urážka odpadu.

Playgirls (1995) odpad!

Tady se musí ocenit jedině odvaha všech tvůrců, že se nestydí pod toto dílo podepsat. 0%

Ucho (1970)

Nepředstavitelně nudný film. Nebo tomu nerozumím. 10%