Železná srdce (2014)

musím uznat že mi dost uchvátil styl jakým byly natočeny bojové scény, pěkné udělané, nevím jak moc je to reálné. 4z5

Sherlock (2010) (seriál)

Nadšen. Benedict Cumberbatch co by zarici britska hvezda skvele zahral. Zasazeni do dnesni doby mi taktez vyhovuje. Britské, od BBC - to prostě nemuze byt spatny. A Martin Freeman taky pecka... Proste super.

Everest (2015)

Nejak se nemohu smirit s faktem ze je vse podle skutecne udalosti, jestli ano jedna se o partu amateru kteri vezmou na vrchol proste kohokoli a pruvodce se proste podvoli vuli milionare ktery i pres spatne pocasi proste na vrchol chce. Na filmu ocenuji jen krasne zabery a scenerii nekompromisni zimni krajiny nejvetsi hory sveta.

Cesta do Ameriky (1988)

jo u toho jsem vyrůstal, mám dodnes pocit že jako dítě jsem se ptal rodičů co je to ,,prdel,, (v tomhle filmu jsem to slyšel poprvé) :) kultovka :-)

Odpojit (2012)

Silne tema aktualni doby cyber sikany a jinych zverstev v podprostoru lidskeho byti. Jeden z mala filmu kde se nestrilelo. Kdyz den ci dva po filmu o tom premyslim tak je to pecka. Tohle premitam hlavou uz treti den

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

nejsem jedi, takže nemohu hodnotit z hlediska navázání na ságu, hezké bylo zase vidět Falcon, Hana Sola, Chewieho. Protože jde o starwars a režie se chopil J.J. Abrams, nemohlo to být prostě špatné. Hodně se tam střílelo :-)

Most špiónů (2015)

Nu.. Spielberg uz nezna jineho herce nez Hankse. Zase na druhou stranu bratri Coehenove (aktualne koukam na druhou serii Farga) jsou zarukou vynikajicich zaberu a slusneho scenare. Male plus i za inspiraci skutecnou udalosti. Tedy 3z5.

Gangster Ka: Afričan (2015)

I na sebepitomější historce je minimálně 10dkg pravdy. Nevím jak moc je to přitažené za vlasy, ale obávám se že až tak ne. Ironie je že včera 23.11.2015 vynáší jihoafrický soud rozsudek. Hynek Čermák mi začíná dost bavit. Maličko akčnější především díky lokacím než jednička.

Marťan (2015)

Další utvrzení o tom že Interstelar byl fakt hajpovany shitt. Krásně zpracované, silný příběh. Málo nesmyslů. Tleskám pane R. Scotte

Gangster Ka (2015)

I na sebepitomější historce je minimálně 10dkg pravdy. Nevím jak moc je to přitažené za vlasy, ale obávám se že až tak ne. Ironie je že dnes 11.09.2015 vynáší jihoafrický soud rozsudek. Hynek Čermák mi začíná dost bavit.