Ladíme 2 (2015)

Natocis béčkovou komedii scudělat druhý díl většinou neklapne. Tady se to docela povedlo. Stejná oddychovka jako jednička,tlustá Amy to opět zachraňuje.. :)

Ladíme! (2012)

Ale jó, jako komedie docela dobrý. Tlustá Amy mi bavilav každé scéně... líbí se mi i a capela sktualnich hitů... oddechovka

Táta je doma (2015)

Miluju kdyz mi nekdo relne ,, to je super komedie” a vas to stve po deseti minutach... nuuuuudaaa (homer simpson) bohuzel natocili i dvojku :)

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Chápu ma-li někdo děti které mají rádi jedničku a dvojku tak jento baví.... mě milsty taky.. ale srovnam-li s jinýma animákama ( dispecible me, unsid out) tak jecto veteš.... místy mi bavila tak max. jen hlavní postava což je smutné. Ale oceňuju animaci, soundtrack ( píseň danke schoen mi mi vykouzlila úsměv)

Rudá volavka (2018)

Ovoněná bída. Rádoby film, balerina, najednou mega husta agentka, zpravodajský služby... totální násilí a neustálej sex v rámci zoravodajské hry.. těšil jsem se na konec a beru to jako ztrátu času a pohnutí s žebříčkem brutalit ve filmech. Veteš které chybel i slušný příběh.

Na život a na smrt (2013)

Mistrovsky natoceno, tohle by mel videt kazdy ,,vitac” islam je zlo. Skutecna udalost. Až mrazí. Skuteční HERO (jako závěrečný song)

Nejlepší (2017)

Nejlepší scénář napíše vždy život. Kromě toho poláci točit filmy prostě umí. Neskutečný.

Zrodila se hvězda (2018)

Lady gaga je prostě fenomén ( pro mě DaVinci 21. století.... byť pouze ve dvou oblastech) film svým zpěvem a herectvím táhla především ona. K čemu je od začátku neschopná postava která ji tak max. táhne ke dnu? Hezky zpracované protnuté unikátní hudbou. Stopáž není nejkratší, nicméně člověk se nenudí..

Bohemian Rhapsody (2018)

Je to jeden z mnoha filmů o téhle nadčasové hudební skupině. Rozhodně v něm chybí spoustu věcí, krásně natočené. Mrzí mi že nebyla vůbec zmíněna píseň show must go on a její příběh. Herec předvedl dokonalé vtělení. Kdo má skupinu rád nebo na ni vyrůstal - šup do kina.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Vždycky jednou za cca 2 roky prostě vypnu. Nemůžu hodnotit film jinak než jako nejvíc výlet do světa kde je všechno možné. Noviny se hýbou a kdo nemá hůlku většinou prohraje. Fantastická zvířátka, efekty a Eddie Redmain. Letos to odskákala Paříž. :)