Gympl (2007)

Na tenhle film sem se dost těšil, čekal sem od něj docela hodně, jelikož mi tohle téma je hodně blízký. Ale byl sem naprosto zklamám, jediný co je na tom filmu dobrý jsou ty akce, který sou dobarvený skvělou muzikou a tim vystihujou tu atmosféru. Jinak nechápu jak tu někdo může psát, že Vorel mladší je dobrej herec!!!!BLBOST!!Jestli on je herec tak já sem zpěvák!!Vždyť mluví jako debil, kterej se hrozně snaží hrát, ale bohužel!! Těch neherců je ve filmu tolik, že bych je možná nespočítal na prstech obou rukou a už vůbec se mi nechce vzpomenout na dementí postavu zhulence.Ježiš!!Jak je tohle možný!!Film nemá děj a jediný za co dávám 2* je hudba od Wiche a hereckej výkon Jirky Mádla, kterej mi znova dokázal, že on hrát umí.

Kontakt (1997)

Sou tam....

Lolita (1997)

Moc hezkej film!!Výborná Dominique Swain!!!Výbornej Jeremy Irons!!!Jen se trochu vleče a ten konec, kdy se Humbert mstí, je divnej.

Spalovač mrtvol (1968)

Film z kterého vám bude po zádech běhat mráz kdykoli si na něj vzpomenete. Rudolf Hrušínský ukazuje co to je herectví v té nej podobě. Aspoň, že ty kapři z toho něco mají.....

Simpsonovi ve filmu (2007)

Zklamání..Čekal sem o dost víc, ktyž o tom všichni tak mluví.Ale přesto je tam pár nezapomenutelných gegů.

Trestná lavice (2005)

nechci bejt sprostej, ale prostě musim..Tenhle film je jedna z nejvetších kundovin, co sem viděl!!Nechápu ostatní hodnocení...3*??za co proboha??????????!!!!

Afro Samurai (2007) (seriál)

Jeden z nejlepších animovaných seriálů, který sem viděl. Úchvatně nakreslený s výborným příběhem a samozřejmě výbornou muzikou od RZA.

Zrození (2004)

Výborný námět!Ale čím déle jsem sledoval film, tím více se z něj stávala slátanina, z které nakonec nic není..3* dávám hlavně kuli úžasnýmu hereckýmu výkonu Nicole Kidman.

Šestý smysl (1999)

Pro mě nejlepší thriller jaký sem kdy viděl!Ten konec je prostě výbornej!