Cena za přežití (1980)

Televízna premiéra v ČST bola v sobotu 3.12.1983 o 21:45 na 1. programe, réžia českého znenia: Zdeněk Sirový.

(C)Hudobné sny (1988)

Tak toto bola prvá vec, ktorú som mal možnosť nahrávať na video (značky AVEX a ešte k tomu požičané :-)) Bolo to na Silvestra roku 1988 a hneď za tým nasledoval film Žandár a žandárky.

Cukr, med a feferonka (1980)

V československých kinách mal tento film prístupnosť od 18 rokov.

Curro Jiménez (1976) (seriál)

Repríza 1. časti v ČST bola v pondelok 19.9.1983 o 18:05 na 2. programe. Repríza 2. časti bola v pondelok 26.9.1983 o 16:05 na 2. programe. V hlavnej úlohe v slovenskom znení Dušan Jamrich (od 7. u nás vysielanej epizódy po 13.)

Četník a četnice (1982)

Televízna premiéra v ČST bola na Silvestra v sobotu 31.12.1988.

Dech bouře (1983)

V ČST uvedené ako dvojdielny film v pôvodnom znení s titulkami. Premiéra 2. časti bola v pondelok 15.12.1986 o 21:45 na 1. programe.

Divoký lov krále Stacha (1979) odpad!

Hodnotím podľa dojmov, ktoré som mal, keď som to videl ako 13-ročný. Očakával som vtedy iné rozuzlenie, nie !!!SPOILER!!! slamených panákov na koňoch. KONIEC SPOILERA. Ledva sa vtedy nazbieralo 10 divákov, aby sa vôbec mohlo v kine premietať. Film bol so slovenskými titulkami.

Dlouhá červencová noc (1974)

Televízna premiéra v ČST: 9.10.1981 o 22:45 na 1. programe. Réžia českého znenia: Bedřich Fronk. Bratia Paco a Pedro sa pripravujú na dvadsaťštyrihodinové motocyklové preteky. Starší Pedro si však nerobí veľké nádeje - potrebovali by výkonnejší a spoľahlivejší stroj, ale na taký nemajú dosť peňazí. To dobre vie ich spoločný priateľ Tony, pre ktorého peniaze znamenajú jedinú životnú istotu. Čoraz viac túži po prepychu a preto chce využiť oboch bratov na rafinovane vymyslenú lúpež. Má starú a bohatú tetu, ktorá vždy v sobotu odchádza so svojou neterou na výlet. Nebude teda ťažké vniknúť do jej bytu a zobrať jej peniaze a šperky. Plán má realizovať Pedro, pretože bude mať na sobotný večer dokonalé alibi - zúčastní sa predsa spolu s bratom na motocyklových pretekoch. Pedro sa dá za sľúbenú odmenu prehovoriť... Tak sa začína dej španielskeho komediálneho filmu Dlhá júlová noc, ktorý nakrútil režisér Luis José Comerón. Vychádza z tradície španielskej filmovej veselohry, v ktorej majú výrazné postavenie prvky čierneho humoru. (Zdroj: časopis Televízia)

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Prvýkrát videné pred 30 rokmi v amfiteátri v Banskej Bystrici - jeden z najsilnejších filmových zážitkov v mojom živote. Flynn Carsen, Jack Hunter a iné falzifikáty - choďte sa zahrabať čo najhlbšie. Indiana Jones je jediný skutočný lovec pokladov!

Dost slávy pro všechny (1988) (TV film)

Čs. televízna premiéra 1. časti bola v stredu 3.7.1991 o 20:00 na F1. Réžia českého znenia: Jindřich Polan.