• Fantasy

Starsky & Hutch (2004)

Pohodový film v ktorom nie je ani veľa humoru ani akcie, pár vtipných scén vážne stálo za to, ale bolo tam aj pár nudných momentov. O.Wilson mi tam vôbec nesedel, priemerná komédia, nič viac a ani nič menej.

Evilenko (2004)

Evilenka a Občana X som si pozrel v jeden deň a musím sa priznať že Občan X je podľa mňa presnejšie a lepšie natočený film. V Evilenkovi mi miestami M.McDowell naháňal hrôzu :-), pár brutálnejších záberov tiež ušlo ale bolo tam dosť domyslených vecí ktoré nemali nič spoločné s realitou. Pred zhliadnutím Evilenka alebo Občana X odporúčam prečítať si niečo o A. Čikatilovi

Hotel Rwanda (2004)

Po dopozeraní filmu som bol mierne zklamaný. Ano, bol natočený podľa skutočnej udalosti, áno, zachytáva genocidu v Rwande, áno, film je natočený tak že trocha nudí, mal som skôr pocit ako keby som sledoval 2hod dokument o tejto smutnej udalosti než nejakú drámu/válečný film.

Next (2007)

Porovnávať tento film s Minority Report je ako porovnávať trabanta s Octaviou. Očakával som mnoho a dostalo sa mi veľmi málo.Triky boli dosť slabé /výbuch lode,padájúce "veci" dole kopcom:D/ ale čo bolo pre mňa najhoršie boli tie nelogické vyzionárske schopnosti N.Cagea. Film ako celok je len slabým priemerom a je lepšie počas sledovania nerozmýšľať nad tými 2minútami a len sledovať a sledovať kým to neskončí :- ))

Hory mají oči 2 (2007)

Slabé pokračovanie výbornej jednotky, "ľakačiek" je tu neúrekom, v istých momentoch som sa dokonca bál :-) mutanti vyzerajú ešte "zmutovanejšie" ako v 1-tke ale ako tu už bolo spomenuté hádam v každom komentári, všetko to padá na retardovanej vojenskej jednotke/herecké výkony=katastrofa|dialógy trápne/, myslím že toto pokračovanie malo väčší potenciál ak by sa pri scénari a pri výbere hercov viac rozmýšľalo.

Ghost Rider (2007)

Najhoršie natočený komiks čo som kedy videl, Nicolas Cage dosť sklamal, ale pár dobrých scén a výstrih Evy Mendes zachránili tento komiks od odpadu.