Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
Sojcicka
Michaela S.
Česko
Milovnice retra a starých časů
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Krimi
Animovaný
Akční
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Československo
Česko
Velká Británie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Eva tropí hlouposti
(1939)
Anděl na horách
(1955)
Císařův pekař - Pekařův císař
(1951)
Léto s kovbojem
(1976)
Anděl Páně
(2005)
Cesta do Ameriky
(1988)
Někdo to rád horké
(1959)
Walk the Line
(2005)
Není král jako král
(2000)
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
JayCZ
MikaSo
martinhavel
kamay
Časové pásmo bylo změněno