Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Vynikajúca kriminálka s výbornými hercami (hlavne Noomi Rapace) a zároveň aj najlepšia časť z celej trilógie. Beautiful 4*

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Nebudem hodnotiť, keďže som nevidel, ale z traileru sa dá spraviť celkom jasný úsudok, ktorý mi nedá, aby som to nekomentoval. Takže Mega Shark vs. Giant Octopus bude jeden hnusný, odporný film, ale my mu to odpustíme, pretože ho budeme brať ako mentálne retardovaný. Čo sa týka Lorenza Lofasa, ten vlasatý tarzan resp. bezdomovec sa mal držať v tom svojom naivnom seriály Odpadlík, v ktorom brázdil po mestách na motorke alebo lepší prípad by sa stal, keby sa na tej motorke zabil. Už teraz sa neviem dočkať, kedy bude natočené nezávislé pokračovanie Mega Shark vs. Crocosaurus, keď aj táto kktina spatrí svetlo tohoto sveta, tak prisahám bohu, že sadnem do tanku a zrovnám to filmové štúdio, ktoré je za to zodpovedné. Alebo možno krivdím filmovému štúdiu, pretože skôr si myslím, že film sa nakrúcal respektíve počítačom vyrábal v Bangladéši a jeho rozpočet činil povedzme tak 900Kg banánov, ktoré vyplatili tým čiernym papulám, ktoré to na počítači vytvorili. Fuj je mi zle z toho! EDIT: Tak film som si čisto z recesie stiahol a myslel som, že si ho aj pozriem, ale to sa skutočne nedá pozerať, tak som ho preklikal a nad niektorými scénami sa zasmial a nad inými poplakal od úbohosti. Čo sa týka môjho prvého komentára, tak viem, že je trocha prehnaný, ale po čiastočnom pozretí tejto kktiny si plne za ním stojím! Len nechápem ako sa mohol niekto z hercov dať nahovoriť natočiť takýto film, už fakt neviem, či ich hypotéky dosiahli výšku Mount Everestu, a preto museli zobrať, čo im prišlo pod ruku...nechápem... skutočne film na zaplakanie a ja osobne by som tomuto filmu vystavil BAN a režiséra odsúdil na 2 roky nepodmienečne + doživotný zákaz režírovať (ani len reklamu by som mu nedovolil natočiť)

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Keby som to mal hlbšie komentovať, tak stratím nervy...Inak je skutočne veľmi zaujímavé, že ak si niekto myslí, že sedí v porote a ešte si myslí, že robí! Tak to je nehoráznosť! Tí porotci sa smejú, ale smejú sa na svojej vlastnej blbosti a to mi nejako neprekáža, keď sa smejú sami zo seba a tuto, čo rozprával minule pán porotca z Brezna, ale aj jemu som priezvisko zabudol, HABERA sa vôbec divím, že tam sedí neviem z kade sa tam nabral, či spadol z neba, keď už tam trepe tie jeho nezmysly. No a vy pán porotca z česka, no vás keď som minule na nove počúval, tak to bolo komické, trinásť razy ste zopakovali to isté, trinásťkrát! Už som nevedel, či som ja mentálne retardovaný alebo vy! Prosím vás talentmánia, šetrite divákov s nervami a už to odvysielajme buď na nove alebo markíze, len netvárte sa ako ťazko pracujúci ľudia, ja vás o toto žiadam.

Duel Frost/Nixon (2008)

Nemám rád politiku a už vôbec nie filmy na túto tematiku, ale toto bolo niečo úplne iné, tak parádne herecké výkony som už dlho nevidel, Sheen a Langella mali dostať OSCAR-a. Jedným slovom, FANTÁZIA!

Expendables: Postradatelní (2010)

Čakal som oveľa viac, nie len bezhlavý akčný masaker s hrubo predvídateľným dejom. Páčili sa mi fóriky, ktoré na seba EXPENDABLES hádzali, ale to je asi tak všetko. Z ľútosti 3*. A od posledného RAMBA výrazný krok vzad. ...škoda...(videl v kine)

Kawasakiho růže (2009)

Vynikajúci film, ktorému chýba k úplnej dokonalosti podľa mňa len jediné a t.j, že tematicky podobný film Zivoty tých druhých sa mi o máličko zdalo byť lepšie, tak preto by som dal 4a1/2*. Inak mu skutočne nemám, čo vytknúť, skvelý film!

Geriho hra (1997)

Mne to nijak extra geniálne nepripadalo, videl som oveľa lepšie krátkometrážne animáky od Pixaru. 3*

Fontána (2006)

1* za OST, inak ma to absolútne nebavilo.

Bunkr smrti (2008) odpad!

Pre Boha svätého, Ježiš, Mária to čo bolo za nehoráznosť? Po tejto "delikatese", končím s tematicky podobnými filmami!