• Krátkometrážní

Import/Export (2007)

Filmů o lidském utrpení a chudobě je natočeno spoustu a Import / Export patří mezi to nejhorší co v tomhle tématu bylo natočeno. I tahle těžká látka jde natočit dobře, ale to by si Seidl musel přestat hrát na umělce. A to mi nevyšlo.

Džuon (2000)

I když film měl pouze 70 minut, tak se solidně táhnul a to je největší slabina jinak skvělého hororu. Scény, kdy se objeví malý kluk jsou stejně jako v předcházejicích dílech naprosto šílené a málem jsem se strachy posral a o to u duchařin jde. Bohužel můj zažitek kazilo to, že jsem viděl asi přechozích sto dílu, které byli přetáčené, remakované a bůh ví co ještě.

Navždy spolu (2012)

Klasická stupidní Holywoodská sračka o zamilovaném páru, který " nečekaně " potká tragédie, ale nepanikařte. Tohle je Holywood, tak asi víte jaký bude konec. Škoda, že tak talentovaná herečka jako Rachel McAdams je se upisuje takovým sračkám.

Ranař (2011)

Pro mě jako velkého fandu hokeje byl tenhle film hodně očekávaný a předem jsem se bál průseru. Průser se naštěstí nekonal. Film je samozřejmě hodně přitažený za vlasy, ale to se dalo očekávat a nějak se lidi do kina musí nalákat. Výběr Stifflera do role bitkaře, co sotva uměl stát na bruslích byl parádní krok a tahle role mu sedla. Film bych vůbec neoznačil jako komedii, ale pouze jako sportovní životopis.

Vrah s chromovou maskou (2011)

Stejně nudná ptákovina jako první díl. Tvůrci jeho lacinost mohli aspoň trošku zamaskovat. 90 minut budete sledovat mizernou kameru, herecké výkony a hlavně tragické dialogy. Nečekám od béčkového hororu dialogy ala Tarantino, ale nějakou minimální úroveň by to být mělo.

Hjelp, vi er i filmbransjen (2011)

Nápad vůbec ne špatný, ale od norské produkce jsem zvyklej na trošku jinou kvalitu. Nejvíc mi vadilo jak téměř bez problému natočila partička film a navíc ho dostala do distribuce. Tohle byl trošku epic fail. Vtipných scén je taky velmi málo a to u komedie je asi problém.

Česká 30 (2012) (pořad)

Nápad zajímavý, ale co z toho když produkce zve hosty jaké zve. Škoda.

Helena (2012) (seriál)

Nova zruší vtipný Comeback a přijde s trapárnou jménem Helena. Nova opět nezklamala.

Hon na nacisty (2006) (TV film)

Jeden z mála dokumentů o nacismu, kde musím dát bez přemýšlení plný počet hvězd. Některé příběhy honu na nacisty jsou prostě neuvěřitelné.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Tenhle film si takový extrémní propadák nezasloužil. Námět je parádní a film jako celek mi docela sedl. Speciální efekty fantastické, casting a prostředí rovněž, ale přesto Carterovi něco výrazného chybělo, ale neumím říci co. 130 minut uběhlo jako voda a po skončení projekce jsem měl zvlástní pocity, že jsem byl o něco ochuzen, ale jak jsem už psal nevím o co.