• Krátkometrážní

Nebezpečný cíl (2008)

Dvě hvězdičky dávám za docela dobrý konec a mého oblíbeného Nicolase, kterému to poslední dobou moc nejde. V téhle roli by pravděpodobně, ale propadl naprosto každý. Scénař nudný a předvidatelný a režie taky není bůh vi jaká. Obrovské zklamání, protože popis filmů nezní špatně stejně jako herecké obsazení. Snad si Nicolas už konečně bude vybírat lépe.

Exmanželka za odměnu (2010)

Nepopsatelná nuda v podání sympatického Butlera a krásné Jennifer.

Městečko Peacock (2010)

Skvělá Ellen Page a Cillian Murphy v hodně zvláštním snímku o kterém nevím co si mám myslet. Námět je sice geniální a zajímavý, ale Lander mohl vytěžit trošku více. A horor to opravdu není.

Víla Zuběnka (2010)

Naprosrá kravina s Dwaynem Johnsonem. Proč vůbec takové filmy točí ? Kdyby se radši věnoval béčkovým akčňákům kterých není nikdy dost. Jak vidím celosvětové tržby tak se mi chce zvracet.

Cizinci ve vlaku (1951)

Hitchcock dokazuje, že i jednoduchý a předvidatelný děj má svou krásu. Takovou atmosféru snímkům uměl dát asi fakt jen Hitchcock. Herecké výkony jsou bravůrní a většina scén s Brunem a Barbarou mi brala dech. Jeden z nejlepších Hitchocockových snímků.

Mulan (2009)

Od Hua Mulan jsem čekal trošku více. Charakteristika postav nebyla moc dobře vykreslena a akční scény byly docela nudné. Snímek zachrání až druhá půlka filmů. Aspo% hlavní představitelka byla sympatická a hudba taky nebyla špatná.

Hard Boiled (1992)

Naprosto špičková akční podíváná se skvělou půlhodinovou demolici nemocnice. Tenhle snímek v akčnosti překoná jen málo co. Počet 307 mrtvol mluví za vše.

Cesta (2009)

Konečně natočený katastrofický film kde vidíte v plné kráse bezmoc, zoufalství a depresi. Snímek je natočen citlivě a krásně pomalým tempem které dodává snímků tajemnou a sýrovou atmosféru. Viggo jako vždy hraje skvěle stejně jako malý Kodi - Smith.

Agenti z podsvětí (1996) (TV film)

Hodně špatná televizní tvorba od jinač skvělého Johna Woo. Příběh je jednoduchý a sto krát použitý a Woo se nepokusil ani o zajímavou zápletku nebo pořádné akční scény.

Upírův pomocník (2009)

Příjemná jednohubka jak pro děti tak dospělé. První díl beru spíše jako rozjezd na díl druhý, který snad bude trošku tajemnější a napínavější.