Top Gear (1978) (pořad)

Nejlepší z nejlepších. Jsou šílení, jsou zábavní ne vždy úplně korektní.Jejich hlášky na adresu škodovek ...... bez chyby. Jen mi trošinku chybí jednostopé samohyby :-))

Moje rodina (2000) (seriál)

užasné - jednoduché a trefné, ale opět jako snad u 95% seriálů PŘÍŠERNÝ dabing . nevím jestli tu o tom někde nefrčí diskuze, ale vysvětlí mi někdo proč je u nás dabing tak populární ????

Náhradníci (2009)

tak nějak to prošumělo, před mýma očima. Hvězdička je pouze za Bruce a musím dodat, že je hodně malinká a upatlaná.

Sbal prachy a vypadni (1998)

Nelze jinak, než plnou palbu hvězdiček. Taky jsem sice jako první viděla Snatch, a napoprvé mi Lock, stock ... přišlo trošku chudé, ale prostě jen na Snatch bylo víc peněz a času a Guy měl už za sebou úspěšný debut :-) jinak navždy budu vděčná za objevení Jasona Stathama :-) a Vinnie Jonese pro film. Zase budu hanět dabing jako vždy, ale abych nebyla nespravedlivá tak Jason se povedl a navic předabovat Cockney (východolondýnský slang) není úplně sranda. Ale originál je nezaplacení. Snad povzdech nad výtvory Guye z poslední doby.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Víc než za 3 to prostě být nemůže... Dějově a stylově nevyvážené, popsala bych to jako dva slepené filmy dohromady, první půle prostě nijaká teen love story a posledních 20 - 30 minut rychle dohnat nějakou tu akci. a několikrát mě napadlo zda autor scénáře knihu vůbec četl či zda mu byl již předložen "výcuc" , protože pro mě jako fanouška Harryho byly některé dějové zkratky a vysvětlivky zkrátka bolestné, nejsem expert ale šlo udělat lepší job. jsem poučena pro příště NEČÍST knižku znovu, než půjdu do kina.

Stmívání (2008)

Po prvním shlédnutí (další mě určitě čekají) těžko zde dodat něco co již nebylo řečeno. Ano Robert Pattison je dřevo (snesitelnější ve své zlé podobě, ale ne o moc :-) ) trochu jsem zapomněla jak mě tenhle chlapec iritoval jako goody- goody Cedric Diggory ale je to zpět. Při pohledu jak trpí, trpím já a to velmi, ale evidentně z jiných důvodů. A ano žádná z nás dámy, které je přes 18 by neměla pokud nema " trojku v žíle" říkat o tomhle chlapci, že je sexy nebo mňam nebo cokoliv ..... Kristen to trochu zachrání, ale mezi slepými jednooký králem. A zbytek no nevim, snad možná proto, že mě nerajcují blonďáci ale tragedie nad tragedii, myslím, že člověk zodpovědný za casting by se měl věnovat cateringu, když už by chtěl zůstat u filmu. ale když to vezmu kolem a kolem další film k žehlení. A pokud jde o knižní předlohu, (jen doufam, že český překladatel to nijak neochudil, ja to dala v originále) právě jsem dolouskala 3. díl a 4. mě čeká (držím se zásady, chci-li něco pomlouvat musím to aspoň trochu znát) no tak jsem poznala .... postavě Belly je něco tak iritujícího, že kdyby se v některých momentech zhmotnila vedle mě, s čistým svědomích bych ji vahou zatím pořízených 3 dílů umlátila, myslím, že autorka trochen přestřelila s neustálým popisem Belliných vnitřních "dramat" a c´mon konec 3. dílu a žádnej sex ani sexualni napětí. to už není ani pro puboše, snad nám to filmoví tvůrci trošku přikoření ať je nějaká legrace. Takže kolem a dokola to shrnu. Ty kterým se to líbí chápu, ty kterým ne taky chápu a ty kterým se to nelíbí a jsou masochisti jako já doporučím hurá do toho a přečtěte si to, pak budete ten film vnímat jako velmi osvobozující zážitek :-)) tak po přečtení všech zatím dostupných dílů, musím uznat, že z toho co jsem cetla udelat takovyhle bijak to chtelo hodne kumstu :-)

Dokonalá partie (2005)

moje žehlící klasika :-) to asi mluví za vše, ale i kvůli Dermotovi žehlím celkem ráda. jen se mi nikde nedaří sehnat OST :-(

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

já ty holky prostě miluju, dvd s nima už mám naprosto ohraná naučila jsem se s nimi usínat :-) naprosto úžasný mix figurek a figur z malého města. Přesně můj typ humoru :-) jen opět jedno velké mínus, ale za to holky nemůžou proto i tak plná palba hvězdiček, a to je český dabing FUJ FUJ FUJ, ještě že je mám v originále, ale opravdu lituji všechny kdo neumí anglicky, takže jsou odkázáni na zvěrstva TV Nova .