Národní třída (2019)

Bohužel/ bohudík znám audioknihu, která byla úžasná a v ní byl nepřekonatelný Hynek Čermák takový Vandam, jakého nám chtěl film ( zřejmě) představit. To se hrubě nepovedlo. Filmový Vandam je prostě trošku debil a blbě se na to kouká. 1* za Hynka 1* za sountrack

České století (2013) (seriál)

1. Dil - Moooc jsem se těšila, ale nedostala jsem nic.snažím se si namluvit, že vše je způsobeno krátkou stopáží. Ale pro toho, kdo se zajímá o historii nic, a pro ty ,pro které by to mohlo být edukační v přitažlivém kabátě taky nic. Tak si můžeme sdělit ano dal jsem cca 80 minut něčemu společensky přijatelnějšimu než "pozlátkové komerci". 2. Díl - o mnoho povedenější a smysluplnější než díl jedna, uvidíme co dál ...

Šmejdi (2013)

Nevím jestli brečet nebo zvracet. jak nemám ráda dokumenty, které až moc tlačí na pilu citů, tak tohle mě sejmulo.Věřím, že určitý patos byl zpotřebí pro dobro věci.

Křižovatky života (2013) (pořad) odpad!

Přimluvila bych se za zavedení kategorie "totální odpad", protože jen odpad mi přijde v tomto případě málo.

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

zakažte Kocurové vsup na plátno prosím

Panic je nanic (2006) odpad!

vždycky mě udiví, kdo dá peníze na takové zvrácenosti

Škola Na Výsluní (2007) (seriál)

ta hvězdička je za to, že ať mám jakkoliv líné a kocovinové nedělní odpoledne v místech kde lze naladit jen Českou, tudíž nelze přepnout tohle mě spolehlivě vypruží z gauče a donutí dělat něco smysluplného.

Deníky červených střevíčků (1992) (seriál)

koncept jako takový měl potenciál, ale dát to ruky Američanům a jejich frotérskému uchopení sexu to spolehlivě odradí i lačné oko pubescenta.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

díky tomuto a podobné produkci bych zavedla nový stupeň pro hlasování odpad a hnus na druhou!!