Tři dny ke svobodě (2010)

Nejak takto bych tomu i veril. Zezacatku mel pekny posery, az jsem si rikal, ze by toho mohl i nechat. Ale nezvdal se. Pekne to naplanoval. Dost chytrých vecí provedl. Manželka koukala, když si pro ni došel. Kdo by nekoukal? :-)

28 dní poté (2002)

Atmosfera která se jen tak nezažívá. To nakupování v spermarketu jsem jim ale záviděl.

Stůj při mně (1986)

Film o přátelství čtyř kluků. Neumím hodnotot herecké výkony, ale moc se mi libili vsichni čtyři. Podle povídky Stephena Kinga

127 hodin (2010)

Někdo prostě musí dostat pořaně přes hubu od života, aby si uvědomil, jak chybuje..... moc se mi libilo, važně krásnej film

Kramerová versus Kramer (1979)

Vzalo me to. Jednu chvili jsem fandil Kramerovi a v druhou jsem zase začal chápat i Kramerovou(u soudu si ten odchod od syna uměla dobře obhájit). Libilo se mi, jak ji potom ten Krameruv právník pěkně roznesl.

Kick-Ass (2010)

Tak toto fakt pobaví. Fakt krutý akční scény :-).

Náš vůdce (2008)

Tak tento film by měli pouštět ve školách jako ukázku, jak se dá zmanipulovat masa lidí. Před filmem jsem tu představu moc jasnou neměl, ale teď už to snad chápu. Jedině ve skupensví, které má společný cíl, se můžou všichni navzájem tolerovat. A v tomto seskupení se všichni navzájem uznavají a to vytváří iluzi dobra. No vím o tom kuloví.. Film ale perfektní, uplně jde z něj hrůza.

Blbec k večeři (1998)

Těžko říct kdo z nich byl větší vůl. Na konci mi spadla brada. To teda neskutečny.

Ratatouille (2007)

Popravdě. Dneska jsem hledal nákej film, co by mě hodil do pohody. Rozkoukal jsem asi tři, než jsem došel k tomuto. A povedlo se mu to hned od začátku(hodil mě do pohody). A říkám, že mu právem náleží toto hodnocení jaké má.

Jánošík - Pravdivá historie (2009)

Taťka o něm dlouho básnil. Říkal, že to bude pecka! 10 let se točil a takovejch peněz stál. No tak když byla příležitost na něj jít do kina blízko domova, tak jsme vyrazili celá rodina. Ještě před tím jsem se tu díval na hodnocení a přečetl jsem pár komentářů a stejnak jsem si říkal, že to snad nemůže bejt tak hrozný. Říkal jsem si, že od toho asi každej moc čekal a pak byl zklamanej. No tak pecka to nebude, ale snad to aspoň trošku potěší. Nakonec to dopadlo tak, že film mě moc nepobavil, ale co mě pobavilo byla cesta dom a rozebírání s našima a s bráchou, jak to mohlo bejt lepší kdyby to udělali tak nebo tak. Nikdy předtím jsme žédnej film tak nerozebrali. To se mi líbilo. Možná to bylo tím, že do kina s našima moc často nechodíme. Ale stejnak dávám o jednu hvězdu víc.