Síla odvahy (2008)

Zajímavý film který je podle všeho natočený na základě skutečných událostí. První 1/3 filmu je perfektní, zvlášť osvobozování geologa z nemocnice, potom ale film rychle ztrácí a začíná být nudným. Sophie Marceau hraje perfektně, zavérečná scená se se taky dost povedla. Ostatní herečky a herci jsou čistě průměrní. Když to shrnu tak Sílá odvahy je dobrý film, který by si ale zasloužil větší spád nebo kratší dobu, jelikož se místy stává natahovaným a nudným

Drž hubu! (2003)

Vtipná komedie se skvělmi herci, přiměřenou délkou a spoustou vtipných scének.

Muž který měl zemřít (2008)

Příšerné béčko se zajímavým obalem a nízkou cenou. To je ale asi tak vše, protože celkově film nestojí za nic. Herci nic moc, zápletka taky není nic extra a díky nízkému rozpočtu vypadá jako film z let 70tých a starších. Nedoporučuji, existuje spousta mnohem kvalitnějších westernů, pokud se vůbec takto dá ten film označit.

Výměna (2008)

Dobře natočené drama které ale postupěm času trochu ztrácí. Začátek je skvělý, časem se to ale natahuje do bizardních rozměrů. Nicméně je to jedne z nejlepších počinů tohohle roku a určitě ho doporučuji. Jo a rozhodně ne dabovanou verzi.

Krotitelé dluhů (2009) (pořad)

Vcelku podprůměrný pořad se slušným napádem ale už horší realizací.

Případy inspektora Lynleyho: V zájmu přírody (2006) (TV film)

Slušná detektivka s výbornou Sharon Small . Ostatní herci taktéž super, jen bych možná vytkl délku. Příjemné překvapení od ČT, škoda jen pozdního vysílacího času :/

Pán zlodějů (2006)

Průměrný film s několika dobrýmí postavami (např Viktor), kvalitním soundtrackem, a překvapivě slušnými herci (pokud tedy nepočítám děti). Pokud by někoho film zaujal doporučuji přečíst i knižní předlohu od německé autorky Cornelie Funke.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Asi nejlepší western co jsem kdy viděl (a to jsem jich díky CSFD viděl sakra hodně). Narozdíl od starších filmů toho druhu jsem se u filmu nenudil a v podstatě se tam pořád něco dělo. Příběh je výborný, stejně tak herci, zejména pak hlavní role v podání Crowa a Bala. Jasných 5*

Disaster Movie (2008) odpad!

Tento film dává slovu sračka nový rozměr. Film si říká parodie, všechno scény jsou ale zaměřeny zhruba tak že postava z některého filmu udělá nějákou blbost která s původním filmem vůbec nesouvisí. Herecké výkony na úrovni páté třidy ZŠ, špatný scénář, režije, zkrátka skoro vše. Takhle má vypadat odpad.