Jménem krále (2009)

Jménem krále je jeden ze součastných českých filmů který mě skutečně zaujal a dlouho jsem se na něj těšil. Hodnocení kolem 50% sice nazanačovalo že to žádný hit nebude, já se ale přesto těšil a lákalo mě i herecké obsazení, nakonec z toho ale moc nebylo. Příběh jako takový za moc nestojí a některé dialogy... no škoda mluvit. Nízký rozpočet je vidět na každém kroku, to je ale asi to co mi na filmu nejméně vadilo. Škoda že to takhle dopadlo, potencionál byl velký, alespoň v porovnání se součastnou českou tvorbou.

Snídaně (1994) (pořad)

"Hodnotím poslední dva roky, tj 2008, 2009". Snídaně s novou by mohl bát pořad plná užitečných zpráv a informací a zajímavých rozhovorů, nakonec tomu ale tak není, proč? Za všechno samozřejmě mohou moderátoři kteří provádějí v přímem přenosu takové hovadiny až se za ně člověk stydí. Například zprávy každou půl hodinu jsou poměrně profesionální ale co ty kecy kolem? Pořad který tvoří partička amatérů za pomoci pár lidí kteří to naštěstí vytáhnou nahoru. 2*

Ostrov (2005)

Ostrov je snad první Bayův film který se mi skutečně líbil nejen díky efektům za X miliard (i když vysoký rozpočet je z toho vidět každou chvíli). Námět filmu je skutečně zajímavý, stejně jako jeho zpracování a ty efekty taky ujdou, občas mě ale některé scény pobavili svou absurditou.

Sama doma (1998) (pořad) odpad!

"Sama doma" je jeden z nejhorších pořadů které se u nás v součastné době vysílají. Pro mě opravdu nezajímavá témata a moderátoři navíc v čas, kdy bych se na něco klidně podíval. Osobně jsem nikdy žádný díl (videl jsem 3) nedokoukal do konce a doufám že ani nebudu muset

Červený traktůrek (2004) (seriál)

Pro mě nazajímavý seriál který ale díky nově občas nedobrovolně sleduji. Pro děti to muža být zábavné a možná i poučné, pro mě ale nikoliv.

Za školu (2008) (pořad)

Hloupá soutěž české televize která zaujme asi jen ty mladší diváky nebo naopak důchodce.

Brainiac: Šílená historie (2005) (seriál)

"Brainiac: Šílená historie - ukážeme vám historii nebo vrátíme peníze". Pokud bych měl tento výrok hlavní aktérky brát vážně, rozhodně bych chtěl vratit peníze, jelikož s historií některé pokusy nemají vůbec nic spolenčného, hlavní je ale to že já se všech 8 dílů bavil. V šílené historii se dozvíte něco o mučících nástrojích, středověké kuchyni, impozantních bitvách (které jsou ztvárněny vskutku velkolepě) či jaké by to bylo nosit v dnešní době brnění. Poučné? trochu, zábavné? velmi

Vyprávěj (2009) (seriál)

"Vyprávěj" provázel obrovský hype ze strany české televize a tak jsem se seriálu nevyhnul ani já. Zájimalo mě, jak si tvůrci poradí s takovým seriálem který má obrovský potencionál, některé zajímavé herce a především se v mnohém liší od naší pravidelné dávky emocí či od ordinace. Nějak zvlášť nenadchne, neurazí a v porodnání s konkurencí se určitě neztratí.

Suprhrdina (2008)

Nejlepší parodie za posledních pár let. Když srovnám například s Disaster Movie mám chuť dát 5*