Moje rodina (2000) (seriál)

Průměrný seriál na který se ale díky vysílacímu času často rád podívám.

Pra pra pra (2000) (seriál)

Úplně si představuju, jak František Ringo Čech psal scénář a na papíře mu to přišlo hrozně vtipný - ono by to taky možná jako text vtipný bylo jenže "za mistrného režijního vedení Františka Filipa" vznikl kýč který vyzní mimořádně trapně a příšerně nezvládnutě (nesmyslně dlouhé scény, např začátek dílu s Ringo Čechem např., střih, zvuk). Možná bych mohl ocenit nápad ale seriál dopadl tak katastrofálně, že se divím že nebyl ihned zastaven. Nebo si snad i režisér myslel jaká je to sranda a jakou výbornou parodii natočil?

Závada Blair Witch (2000) (TV film) odpad!

Vydržel jsem přesně 34minut. Závada Blair Witch je sica parodie na trapný The Blair witch project boužel je ale ještě horší než originál. Scény které mají být vtipné vtipné nejsou, scénář asi tvůrci vymysleli přímo na místě a vlastně jsem ani neměl důvod dívat se dál. Obrovský potencionál, nakonec je z toho ale ultimátní sračka.

Záhada Blair Witch (1999)

Záčatek filmu byl výborný - jednak se tam ukázal zajímavý námět a kamera tekže jsem se těšil co se bude dít dál jenže... po třiceti minutách se film mění na zběsilé pobýhání po lese s debilními dialogy a sem tam nějákou zajímavou scénou. "Kurva kurva ztratily jsme mapu jsme úplně v hajzlu, sakra doprdele", fak jsem se výborně bavil. Film také postrádá to co je na hororu nejdůležitější, a to že celou dobu ani není prakticky čeho se bát. Závěrečná scéna v nějákým baráku je výborná, zbytek ale za moc nestojí (U Paranormal Activity bylo minimálně 5 skutečně děsivých scén, tady jedna)_________Na film jsem se těšil a hodně mě zklamal, zejména díky nevyužitému příběhu (o blair witch slyšíme asi první 15-30 minut) a prakticky absenci hororových scén.

Závody Nascar (1999) (seriál) odpad!

Tenhle seriál se mi nelíbil ani v deseti letech. A to je dost výmluvné.

Game Page (1998) (pořad)

Takový průměrný pořad o PC hrách na který se občas rád podívám.