Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Vím že je to špatný film, vím co přesně na něm je špatné, ale i přesto jsem si ho užil. Proč? Protože ta jeho špatnost je strašně chytlavá, zábavná a vtipná. Tento film za to opravdu stojí.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Hra o trůny je fajn. Mám však zásadní problém. Není moc chytlavá. Jinné seriály vás chytí a už nepusti, ale Hra o trůny mě pustila snad pětkrát a třeba i na půl roku. Vcelku dobrých 67 hodin života.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

Sitcomy nejsou můj žánr, ale tohle je geniální. Jeden příklad za všechny: 1$ nakrmí jedno dítě v africe na měsíc, ty vole v tý africe to musí být super. Je to tam levný

Hráči (2015) (seriál)

Přestože se v seriálu americký fotbal nikdy nehraje, skrz tento seriál jsem si ho zamiloval. Každá epizoda je okno, okno skrz které vidíme do života vrcholových fotbalistu. Co asi dělají po práci? Nebo spísě komu to dělají po práci?

Stranger Things (2016) (seriál)

Wow. Nikdy jsem neviděl tak nádherně natočený seriál. Ta nápaditost. Ten soudtrack. Ty jumpscary. Jak může někdo kdo tohle viděl, říci: můj nejoblíbenější seriál je hra o trůny? PS: Miluju Millie Bobby Brown

Anthropoid (2016)

Pečlivě budována atmosféra. Pocit beznaděje. Dobré akční scény. To jsou tři věty kterýma bych tento film popsal.

Rock'n Roll (2017)

Ještě teď nemůžu smíchy.

Titanic (1997)

Pozor spoilery: Po Jackově smrti jsem probrečel celou noc. Při druhém shlédnutí jsem slzel i hned jak jsem ho spatřil. Dodnes si nemůžu se suchým okem poslechnout onu klasickou titanickou píseň.

Baby Driver (2017)

Popis odpovídá- nejstylovější akční film.

O těle a duši (2017)

Neměl jsem moc vysoká očekávání, když jsem na letní filmové škole na tenhle film šel. Vlastně jsem ho chtěl dokonce vynechat. Teď jsem rád že jsem to neudělal, protože by to byla strašlivá chyba. Scény s jelenama jsou kouzelné. A i přes svou surovost si tento maďarský snímek udržuje svou odlehčenou atmosféru, která je budována opravdu netradičním a geniálním způsobem.