DonParegio

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 27.4.2008  12:25
    Gambler (2008)

Žiadne napätie akurát tak pri poslednej finálovej hre inač pohodový odychový dej . Vždy si rád pozriem film o pokri lebo som veľký fanúšik pokra ale s MAVERICOM sa to nedá porovnať . Tento film som si pozrel len tak s nudy .

• 10.9.2008  14:44
    Kutyil s.r.o. (TV seriál) (2008)

Tento seriál ma fakt nevie pobaviť niak mu neviem prísť na chuť . Takmer v každom diely sa opakujú tie isté vtipy ktoré pobavia asi len 23% percent divákov . Dúfam že seriál nebude mať pokračovanie lebo si myslí že je to zbytočná strata peňazí . Jediný úspech ktorý vidím v tomto seriáli je že sa zviditeľnili aj niektorý menej známi herci i keď iba vo vedľajších úlohách ale hlavné je že sú tam .

• 25.3.2008  18:54
    Priateľky (TV seriál) (2008)

Odpad Odpad Odpa.Toto má akože nahradiť susedov?Predpokladám že sa tento trápny a nudný serial neudrží dlho na obrazovke.

• 14.9.2007  15:06
    Bam's Unholy Union (TV pořad) (2007)

Nie jeto síce lepšie ako viva la bam no tento seriál si vždi rád pozriem. Mynule ma zaujal jeden diel kde vystupoval aj tonny hawk bamov tupi brat si akurát vtedy zlomil ruku keď sa snažil imitovať tonnyho.

• 6.12.2007  14:01
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Ja ani neviem načo som si pozrel ten film iba dokonca som ho ani celý nevidel.Hodnotenie : americká sr......ka.

• 23.3.2008  09:10
    Velkej biják (2007)

To malo byť akože vtipné.Nie nie to bol trapas roku 2007.Film ako stvorený pre zlatú malinu.

• 23.6.2008  16:58
    Alpha Dog (2006)

Dokumentárny film alebo akčný film ? Mne je to jedno, je založený podľa skutočnosti . To že vo filme hrá hviezda Bruce Willis a spevák Justin Timberlak je len veľký plus . Veľmi ma prekvapilo zakončenie filmu fakt som to nečakal .

• 15.8.2007  11:42
    Auta (2006)

Film je prikrášlený krasným prostredim a s dojemným dejom.na tej animáci si dali zaležať veru.

• 14.8.2007  20:02

Konečne sa aj x-zibit predviedol že má slušný talelent , páčil sa my najme keĎ ukazovali tých mladých gangstrov v uliciach no aj tak si tento film zasluži ***.

• 22.6.2008  21:29

Rodiný výlet (ne)obyčajnej rodiny s neobyčajnými zážitkami a osudami príslušníkov rodiny . Miestami ma tento film pobavil svojim čiernym humorom . Zaujímavé postavy , starý otec ťahá čiary cez nos , strýko je homosexuál ktorý sa pokúsil spáchať samovraždu , otec vnucuje každému jeho zbytočné názory, syn nenávidí svoju rodinu a drží pravidlo pilotov čiže za posledný rok neprehovoril ani slovo a dcéra malé tučnučké nie najkrajšie dievčatko ktoré chce vyhrať miss pri vyfintených a nafúkaných dievčatkách . Záverom všeho je že najnormalnejšia je asi ich matka .

• 15.8.2007  10:47
    Pidihajzlík (2006)

Marlon Wayans sa vie teda ksichtiť. Raz je z neho velký gangster a inokedy rostomilé dieťatko s tetovanim na ruke. Najlepšie boli detské hračky ktoré stále udrú do vajec :).

• 14.8.2007  10:15

Myslel som si že to bude lepšie no nebolo to až také hrozné lenže trojka sa stímto nedá porovnať určite bola lepšia. Jet o krátky oddichový film. aspoň že si tam zahral aj o´neal

• 13.11.2007  14:28
    Doom (2005)

Máme tu Ďalší super film spracovaný podľa pc hry. Dej je veľmi dobrý a pútavý. No polovica filmu sa odohráva v tmavom prostredí takže nevidieť nič až na svetlo z bateriek hviezdneho týmu. Herecké obsadenie je tak isto skvelé. Konečne si The Rock zahral aj zápornú postavu.

• 20.11.2007  14:32
    Kameňák 3 (2005)

"když ti to nechutná tak sa v tom apoň nešpárej,kto to bude po dobje jísť"

• 15.8.2007  10:37

Načo čítať fiftyho životopis keĎ si ho môžme pozrieť v kvalitne spracovanom filme s dobrou muzikov. Aspoň vidno že fify bol silný bojovnik a podarilo sa mu to dotiahnuť až do konca.

• 25.9.2007  14:27

MMMm myslím si že 3 dile je lepši než ten prvý. Brutaliti určite neubudlo ba naopak je to ešte vetčší krvák. Čierny humor je proste jeden znajvečich zdrojov zabavi.

• 14.8.2007  10:02

konečn film ako stvorený pre rolu Method Mana a Snoop Dogga.Ja by som tie peniaze určite nevrazil do aerolinky.Ešte predtym ako som videl tento film kamoš my ho niak takto opisal citujem:''jeden neger sa ide visrať na hajzel a zatial mu lietadlo zabije psa."

• 6.9.2007  14:46
    RRRrrrr!!! (2004)

Tento film ma len veľmi slabo bobavil.Bolo tam pár vtipných hlášok no aj tie sa stále len dokola opakovali. Nerozumiem ako sa nato mohol dať nahovoriť Gérard Depardieu.Tento film je hanbou francuzkeho humoru.

• 13.8.2007  20:20
    Vyšperkuj mi káru (TV pořad) (2004)

Najlepšou časťou je zraz všetkých áut, ktoré porobili v jednej sezóne.Napr. jedna žena príde s autom bez kapoty a podobné rarity. No skvelá časť je aj tá v ktorej vystupuje aj Arnold Schvwarcneger a prerobia auto na bio pohon,je to ten najlepší seriál na mtv.Jeden jediný mínus je, že si všetky pocity dopredu nacvičia.

• 8.5.2008  10:06
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Fakt veľmi napínavý misteriózny seriál , ba miestami dokonca až strašidelne mrazivý. No stále a stále sa dej tohto seriálu zamotáva a zamotáva, bude mať niekedy koniec ? Vždy keď skončí jeden diel tak sa neviem dočkať toho druhého. Neostáva mi nič iné len čakať a čakať . No seriál je obsiahli aj príbehmi hrdinov pred stroskotaním ktoré sa preliačujú. Najlepšie sú diely prvej série tie novšie a novšie už nie sú také dobre ako prvé.

• 6.9.2007  14:41
    Drž hubu! (2003)

Mmmm zaujimavé spojenie jeden profesionálny vrah a druhý mentál.A vďaka tomutu je táto komédia jedna z najlepších francuzkych komédí.konečne film s vinikajúcim hereckým obsadením.

• 23.5.2008  18:51

Tak tento diel ma fakt dostal nemohol som sa udržať od smiechu . Animátorsky aj dejovo dokonalý . Obávam sa že lepší diel už neuvidím .

• 9.5.2008  20:08

Santa ukázal svoju pravú tvár.:) 40% textu sú nadávky,bez nich by to nebolo ono. Neslušné výrazy v nesprávvnom čase na nesprávnom mieste robia tento film originálnym. Pochybujem že by nejaká televízna stanica zahrnula tento film do štedrovečerného programu.

• 14.9.2007  14:59
    Viva la Bam (TV seriál) (2003)

Seriál v ktorom vystupuje Bam Margera, Ryan Dunn no sem tam sa tu stretnu aj ine hviezdy z jackass the movie napr.jason acuňa,Johnny Knoxvile,steve-o atd.Bam má ale riadne šibnuté nápady ale nebiť tých nápadov tak je tento serial oničom.CHuda jeho mama a otec phill margera ktorý sa stávaju terčom večiny jackassov.Podla všetkých tých vil čo sa vystriedalo v tomto seriali usudzujem že skateboarding mu pekne vynáša money.

• 25.9.2007  14:18

Super flashova rozpravka plná čierneho humoru. Každý jeden prýbeh je plný krvi a smoli ktoru zaživaju mili obyvatelia lesika.Podla mna sa tento film zviditelnil len v daka volným seriam na nete.

• 14.8.2007  09:46

Juhuuuuuuuu to je ale haluz.videl som to asi 8 krát ale stále je to pre mňa zábava. Jeto super že konečne višiel aj jackass film doteraz jestvovali len samé seriáli , ktoré boli takťiež dobré napr.Viva la bam,Jackass {tv serial},homeworkers. Bol som som a aj vždi budem fanúšikom jackassov.

• 21.8.2007  09:48
    Showtime (2002)

Zaujimavý dej no dosť nudný. Tento film si zaslúži *** len vĎaka Eddiho vtipným poznámkam.

• 15.8.2007  11:21

Juhu method man sa dobre odpálil na natačani , bola to fakt super komédia. Toľko ganji pokope hm neuveritelné

• 29.6.2008  09:21
    Killer Instinct with Rob Bredl (TV seriál) (2001)

Po prvom dieli som si vravel čo je to za blázna čo behá bosí po austrálskych stepiach a hladká krokodíle . No neskôr som zistil že je to vzdelaní prírodovedec z oblasti živočíšnej ríše s veľkou dávkou adrenalínu .

• 3.5.2008  10:21

Veľmi chabý dej. Nebyť tej poslednej zápletky tak by som si myslel že je to dovolenkové video sestier Olsenových. Film ako skoro každy v ktorom hrali stále o tom istom. Idú na dovolenku zamylujú sa a na konci filmu chytia zločincov.

<< předchozí 1 2