DonParegio

priateľ priateľov sicílsky don

1 bod

1 2 následující >>
    • 14.9.2007  14:59
    Viva la Bam (TV seriál) (2003)

Seriál v ktorom vystupuje Bam Margera, Ryan Dunn no sem tam sa tu stretnu aj ine hviezdy z jackass the movie napr.jason acuňa,Johnny Knoxvile,steve-o atd.Bam má ale riadne šibnuté nápady ale nebiť tých nápadov tak je tento serial oničom.CHuda jeho mama a otec phill margera ktorý sa stávaju terčom večiny jackassov.Podla všetkých tých vil čo sa vystriedalo v tomto seriali usudzujem že skateboarding mu pekne vynáša money.

• 14.9.2007  14:40
    Good Burger (1997)

Celkom v pohode odychový film s dvoma tupcami. Môžme si povšimnúť ako je to naozaj stími fastfootme a výrobou hamburgrov -proste nehigienické prostredie a material je rôzne svinstvo- . No 2 krát by som si tento film určite nepozrel pretože ma chvílkamy dosť nudil.

• 6.9.2007  14:46
    RRRrrrr!!! (2004)

Tento film ma len veľmi slabo bobavil.Bolo tam pár vtipných hlášok no aj tie sa stále len dokola opakovali. Nerozumiem ako sa nato mohol dať nahovoriť Gérard Depardieu.Tento film je hanbou francuzkeho humoru.

• 6.9.2007  14:41
    Drž hubu! (2003)

Mmmm zaujimavé spojenie jeden profesionálny vrah a druhý mentál.A vďaka tomutu je táto komédia jedna z najlepších francuzkych komédí.konečne film s vinikajúcim hereckým obsadením.

• 21.8.2007  09:48
    Showtime (2002)

Zaujimavý dej no dosť nudný. Tento film si zaslúži *** len vĎaka Eddiho vtipným poznámkam.

• 15.8.2007  11:42
    Auta (2006)

Film je prikrášlený krasným prostredim a s dojemným dejom.na tej animáci si dali zaležať veru.

• 15.8.2007  11:36

Predchádzajuce dieli boli lepšie no nevadí .No veľmi ma mrzý že tu už nehra mahoney.

• 15.8.2007  11:32

na tomto dieli je hádam asi len najlepšie ked michael winslow prectiera že je robot . Ináč je to dosť nudné

• 15.8.2007  11:21

Juhu method man sa dobre odpálil na natačani , bola to fakt super komédia. Toľko ganji pokope hm neuveritelné

• 15.8.2007  11:16
    Rowan Atkinson živě (TV film) (1992)

Super super super a ešte raz super. Rowan sa znova ukázal ako ten najlepši komik na celom svete.

• 15.8.2007  10:59
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Prešibaný jarry vs nešikovný tom.Mám niekolko kaziet s tomom a jerrym.Tento animovaný serial pozerávam už od 1995 roku a stale ma nenudý.je to proste stará classika.

• 15.8.2007  10:47
    Pidihajzlík (2006)

Marlon Wayans sa vie teda ksichtiť. Raz je z neho velký gangster a inokedy rostomilé dieťatko s tetovanim na ruke. Najlepšie boli detské hračky ktoré stále udrú do vajec :).

• 15.8.2007  10:37

Načo čítať fiftyho životopis keĎ si ho môžme pozrieť v kvalitne spracovanom filme s dobrou muzikov. Aspoň vidno že fify bol silný bojovnik a podarilo sa mu to dotiahnuť až do konca.

• 14.8.2007  20:02

Konečne sa aj x-zibit predviedol že má slušný talelent , páčil sa my najme keĎ ukazovali tých mladých gangstrov v uliciach no aj tak si tento film zasluži ***.

• 14.8.2007  10:24
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

A skara zabilin kennyho ti parchanti tak toto je moja najoblubenejšia veta.Prave prebieha akcia top ten kenny´s deths na www.mtv.de.čo take mám povedať ktomuto serialu jednoducho nemá chibu.no bez kennyho a kartmena by to až taká fáza nebola.

• 14.8.2007  10:15

Myslel som si že to bude lepšie no nebolo to až také hrozné lenže trojka sa stímto nedá porovnať určite bola lepšia. Jet o krátky oddichový film. aspoň že si tam zahral aj o´neal

• 14.8.2007  10:02

konečn film ako stvorený pre rolu Method Mana a Snoop Dogga.Ja by som tie peniaze určite nevrazil do aerolinky.Ešte predtym ako som videl tento film kamoš my ho niak takto opisal citujem:''jeden neger sa ide visrať na hajzel a zatial mu lietadlo zabije psa."

• 14.8.2007  09:53
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Vždy si nájdem čas na tento super seriál. Najsimpatickejšou postavou my je Joe Tribiany na ňom sa vie človek dobre zasmiať.Tento serial vyprodukoval už mnoho časti no takmer všetky sú super až na par vinimiek no tých je naozaj málo .

• 14.8.2007  09:46

Juhuuuuuuuu to je ale haluz.videl som to asi 8 krát ale stále je to pre mňa zábava. Jeto super že konečne višiel aj jackass film doteraz jestvovali len samé seriáli , ktoré boli takťiež dobré napr.Viva la bam,Jackass {tv serial},homeworkers. Bol som som a aj vždi budem fanúšikom jackassov.

• 13.8.2007  20:20
    Vyšperkuj mi káru (TV pořad) (2004)

Najlepšou časťou je zraz všetkých áut, ktoré porobili v jednej sezóne.Napr. jedna žena príde s autom bez kapoty a podobné rarity. No skvelá časť je aj tá v ktorej vystupuje aj Arnold Schvwarcneger a prerobia auto na bio pohon,je to ten najlepší seriál na mtv.Jeden jediný mínus je, že si všetky pocity dopredu nacvičia.

• 28.6.2007  20:10

Tento film pre mňa veľa znamená vedel by som o ňom rozprávať hodiny no poviem to v skratke. Je to super gangsterský film nabitý akčnými scénami (najmä tá posledná kde Tony umrie). Film je doplnený fascinujúcimi hláškami a dialógmi (napr.you fuck with Tony montana you fuck with best, Say hallow to my little friend, You know whot about i tallking you re fucking coc-roach ... a plno dalších) a navyše je veľmi dlhý , no niet momentu nudy.Potlesk pre Briana de Palmu a tak isto potlesk aj pre AL Pacina ( za skvelé stvárnenie postavy Tony Montana).

• 14.5.2007  18:10

Akčný film nabitý bojovími scénami natočený podľa série pc hier . Christopher Lambert v roli boha elektriky Raidena . Ach jaj ako my len tento film pripomína mynulosť keď sme na prvých dosových počítačoch hrávali túto hru . Skvelé charakteri hrdinov ( Sup zero , Raiden , Scorpion , Sonia , Liu gang , Johny cage , Quan chi .... ) .

1 2 následující >>