Treadstone (2019) (seriál)

Hodnotím po 7 dílech, tak snad mě závěr nezklame, docela se divím, že seriál nemá celkově vyšší hodnocení. V současné záplavě to vidím určitě na víc než současných 69%. Dokonce ani skoky v časové ose děje tady neruší, obvykle to nesnáším. Akce tvrdá, kvalitní choreografie, sice ne uvěřitelná, ale prostě fajn. Dívá se na to dobře.

Verotika (2019)

Kdybych tak věděl, jak to Glenn myslel :) Pokud jako film, kde si divák každou minutu bude říkat, to není možný, to nemohl myslet vážně a čekat jakou větší debilitou to troufne, tak se mu to povedlo. Pokud si myslel, že natočil seriozní film, horor, tak je to odpad a Glenn s celým štábem, a asi i s všemi rodinnými příslušníky až do desátého kolene, patří do blázince. Jestli chtěl vytvořit žánr, nebo pokračovat v žánru, co nastolil The Room, pak je to génius.

Zrádci (2020) (seriál)

Slibná zápletka, hezký vizuál - docela, ale závěr, debilní a nic neříkající. Kamera, hlavně v posledním dílu, doslova rvala oči a zvedala žaludek. Vlastně bych řekl, že poslední díl to celé kompletně shodil o 80% dolu.

Zombie 90. let: Extrémní nákaza (1991)

Naprostá klasika žánru, pokud nejsou hlavní hrdinové na scéně, jsou dobře viditelní v tlupě zombies. Měření radiace voltmetry, se slovy hoši z tajné služby odvedli dobrou práci, málo co překoná, no a pokus odvrátit útok zombie Jimmyho Hendrixe slovy, nech mě, pamatuješ, byl jsem na tobě ve Woodstooku, a spousta dalších šprýmů potěší i toho nejnáročnějšího diváka.

Slunečná - Lásky (2020) (epizoda) odpad!

Co to proboha je, kdo to mohl vymyslet? Protože psali, že to poráží Ordinaci a tu že sleduju, tak jsem to začal sledovat taky, ze záznamu - a dál už nemůžu, protože bych musel skočit z okna, nic hloupějšího jsem neviděl a to jsem viděl i Zombie '90: Extreme Pestilence, kdo ví o čemu je řeč, chápe. Odpad!!!!

Místo zločinu Ostrava - Ohrožení (2020) (epizoda)

Viděl jsem všech 8 dílů zatím, pěkně v za sebou ve dvou dnech a není to špatný, co se týče scénáře, vizuálu. Ovšem herecká sestava … Šafránek se vykašlal na doktorování, zhoustl, tu roli mu stejně nevěřím, tváří se je k dement. Karel Dobrý, nevím odkud toho bezdomáče vyhrábli, to je prostě kreatura, hodil by se možná do role hodně sešlého havíře, co minimálně už 20 let nepracuje a leží u klobouku na drobný někde u vrátnice. Pavla Beretová, to je taky zvěrstvo, ve 36 vypadá na 55 a ani ležérní kulíšek to nespraví. Co se týče tohoto dílu, pokud chtěli ukázat syrovost Ostravy tou scénu z WC, tak bych nechtěl vidět jeho trenky.

Disturbing the Peace (2020)

Nízké hodnocení mě přilákalo, protože i to je umění, natočit blbost. Ten motorkářský gang, je jak vystřižený z policejní akademie 3. Za Bobbyho sixkillera, v životní roli mlčícího ultrazloducha, a mini souboj pornohvězd, si zaslouží 1*.

Bad Blood (2017) (seriál)

Druhá řada mi občas stylově připomínala Banshee, každopádně v záplavě seriálů pro mě top!

Dracula (2020) (seriál)

Tolik zbytečných keců jsem dlouho v žádném filmu, nebo seriálu neviděl a neslyšel. V průběhu třetího dílu to vzdávám.

Princip slasti (2019) (seriál)

Hodnotím po čtyřech epizodách, špatný to není, nebýt trochu zmatenosti tím, že se děj neustále přesouvá, tak je to docela zajímavý. Polka je nehezká, otravná a trapná až běda, asi to má ve scénáři. Proč je dobrý aby Roden furt kašlal a byl jakoby nemocnej nevím, možná je to taková móda, aby měl každý hrdina nějaký defekt. Určitě se na to dívat dá.