Žáby (2002)

Sledování mne tak nebavilo, že ty čtyři minuty se staly věčností. Jedna * za... moment. Ani si nemohu vybavit za co vlastně.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Nějak si tím filmem nejsem jistá. Přiznávám, nejsem moc fanda zfilmovaných komixů a Hellboye jedničku jsem zatím ani neviděla. Přesto: Není tam rádoby vtipných průpovídek až moc? Proč cpou do popředí milostnou zápletku? Po vizuální stránce z mého pohledu nemám co vytknout. Dějová linka je na tom znatelně hůře. Navíc se mi vůbec nelíbila Selma Blair - tím jsem si jistá stoprocentně.

Kung Fu Panda (2008)

Tak nějak mi celý děj přišel předpokládaný a trochu klišé. Ať už se jednalo o samotný závěr, nebo o záhadu ,,dračího svitku". Navíc jsem k filmu usedla v domění, že si užiji odpočinkové dílko se salvami smíchu. Bohužel tak silné vtipy tam nebyly. Zkrátka a jednoduše, film, který neurazí, ale ani nepřekvapí.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Schválně jsem čekala, až shlédnu celou první řadu, než-li seriál ohodnotím. Musím uznat, že s přibývajícími díly můj zájem o něj rostl. Moc se mi líbí postavy Sheldona a Howarda, kteří mě svým myšlením přivádějí někdy až k nekontrolovatelnému smíchu. Naopak postava Penny mě neuvěřitelně irituje a asi kvůli ní kleslo mé hodnocení z maxima. Každopádně až jednou budu nucena převléci se do nějakého kostýmu, rozhodně půjdu za Dopplerův jev.

Útěk do divočiny (2007)

Pokud bych ovšem měla soudit dle první půlky filmu, mé hodnocení by kleslo ještě o něco níž. Samotný závěr mne ale zas velmi zaujal. A titulní píseň od Eddieho Veddera mi celý den zní v hlavě.

Simpsonovi - Vánoce u Simpsonových (1989) (epizoda)

Je spousty mnohem lepších dílů a ve srovnání s jinými zas tak výrazný není, ba naopak průměrný (a možná ani to ne). Ale simpsonovi jsou prostě simpsonovi.

Evoluce (2001)

Vlastně 101 minut dlouhá reklama na šampón. Ale reklama zajímavá, veselá a místy hodně povedená.

Pokémon (1997) (seriál)

Když oni ti ,,Rakeťáci" byli tááák super:)

Madagaskar (2005)

Pořád jsem čekala, kdy mne to začne bavit a nebýt scénky parodující americkou krásu, asi bych se žádného světlejšího okamžiku nedočkala.

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Když jsem na tom byla kdysi v kině, domnívala jsem se, že se mi to líbilo. Po opětovném shlédnutí názor opravdu nesdílím. Ach ta jednička byla prostě nepřekonatelná.