Muži v černém 3 (2012)

Tak nějak jsem od toho čekala trochu víc legrace. Oproti nepřekonatelné jedničce a docela na hraně dvojce mi přijde, že tady leckdy ten humor scházel. A že příležitostí bylo nespočetně! Šedesátá léta začala a skončila (co se humoru týče) u policistů a "černocha v drahym autě". Navíc nevím, ten "nejspíš vztah" mezi mladým T. L. Jonesem a tou blonďatou paní, to trochu nekoresponduje s jedničkou, ne? Na můj vkus a na fakt, že se jedná o Men in black, sice pěkné, ale takové nasládlé. A otázka na závěr: Kde byl ten vtip s Obamou? Pořád jsem na něj čekala a nějak mi přesto unikl. A to jsem si tam všimla i tý Lady gaga.

Já, legenda (2007)

Nevím, přišlo mi to takové nemastné neslané. Nějak mi připadá, že všechny filmy s postapokalyptickou vizí světa jsou si docela podobné: jeden hrdina, jediný na světě (či s ním hrstka posledních přeživších) a buď přežije a nebo taky ne. Mimochodem, můj první film, který jsem viděla kompletně v němčině. Naštěstí se tam zas tak moc nemluví.... ;)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Ač nerada, musím z původních pěti hvězdiček slevit na tři. Důvod? Jaktože to sakra ještě neskončilo?! U čtvrtý série si člověk říká: "už je to docela na hraně", ale ono nic a přichází pátá, šestá, sedmá. I když už teď je pozdě, tak to proboha někdo utněte!

Je to i můj život (2009)

Ze zacatku tento film vypadal ohromne zajimave. Krasna myslenka, otvira se nam brana do nevyrcenych otazek ohledne rodiny. Je to spravne? Jak daleko se da zajit? Ale tohle vsechno je zniceno zaverem filmu. Ne, ze by uplne kazil film, dilo si stale udrzuje uroven a neni uplne tuctove, ale tak trochu se meni v obycejny dojak.

Intimní tajemství (2007)

Tohle přeci nemohl myslet nikdo z tvůrců ani aktérů vážně a právě díky tomu je to vtipná podívaná. Když gynekologovi ,,ukousnou prsty" a první, co vykřikne, je ,,Je to pravda, vagina dentata!", musí tenhle fakt být všem naprosto jasný. Je to legrační a čím větší skupině je promítán, tím je to lepší.

Ostrov (2005)

Nápad filmu se mi moc líbí - v budoucnu budeme pěstovat lidi na orgány. Netradiční a zajímavá myšlenka. Provedení je horší - ty honičky po městě jsou nekonečně dlouhé. A závěr? Pardon, tam je něco trochu nedomyšleného, jak by to násladně podle pánů tvůrců mělo fungovat? Všichni budou šťastní a na světě se holt objeví pár tisíc dvojníků?

Hledám Amy (1997)

Joey Lauren Adams je lesba a pak zase není a Affleck to chce zkusit s chlapem. Jen tohle krátké shrnutí stačí na to, abychom se mohli připravit na zajímavý film, kde Mlčenlivej Bob mluví víc než obvykle.

Lovecká sezóna (2006)

Pro mě už jsou nějak všechny tyhle kreslené filmy na jedno brdo. S každým dalším začínám mít dost toho ,,dětsko-dospěláckého" humoru, který je stejný jako u většiny děl z podobné kolekce (Madagaskar, Kung-fu panda, Shrekové 2+3 a podobně)

Královna ročníku (2007)

Upřímně mě děsilo, jak dokáže Amanda Bynes tak neuvěřitelně (a neustále) vykulovat oči. Nejdřív jsem se bála, že jí vypadnou. Po čase jsem v to doufala.

Jak na věc (2002)

Začínám být naprosto přesvědčena o tom, že až mi bude čtyřicet, můj muž musí vypadat a být přesně jako Hugh Grant. Jen doufám, že ty děti se nám vyvedou víc.