Princ a já 2 (2006)

Ale mno tak, už mi nikdy netvrďte, že nejvzácnější knihy - veškeré nejstarší právní doklady - jsou (samozřejmě záměrně) uloženy v podzemí, kam na ně vyloženě kape ze stropu a pavouci na nich mají pré.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Nejvíc mne asi pobavily moje osobní úvahy, co se stane, když John Malkovich vstoupí do hlavy Johna Malkoviche. Měla jsem sice trochu jinou vizi (zahrnující zničení celé existence a podobně), ale ta filmová taky nebyla špatná. A Cameron Diaz tam byla tak roztomile ošklivá.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

S přivřeným okem jedna hvězdička (uznávám, že několikrát mě to pobavilo), jen ať už prosím nikdo nezabíjí babičky svým ejakulátem. Fascinující, co všechno lidi napadne.

Annie Leibovitz: Život objektivem (2006)

Hrozně hezký snímek, prokládaný ještě hezčími fotografiemi. Ač jsem o Annie předetím nic nevěděla (samozřejmě jsem jen znala fotku Lennona s Yoko), již od první chvíle jsem tak nějak tušila, jak se bude její život vyvíjet. Je to tak, po tomhle filmu se stanu fotografkou.

Sloní muž (1980)

Jeden z nejdojemnějších filmů mého života.

Maska (1995) (seriál)

,,... můj úsměv je vítězný a styl něžně líbezný, v lednu blednu v dubnu zelenám..." To byly časy, když tenhle seriál běžel na primě. Už ale v téhle době jsem byla prozíravá a seriál si nahrávala, takže se jím mohu kochat i dnes. A musím uznat, že čím jsem starší, tím víc mě uchvacuje humor Masky. Hehe. He.:)

Pařba ve Vegas (2009)

Uf, tak závěrečné fotky mě totálně rozsekaly. Možná mi i trochu zastřely dojem z celého filmu (neboť po shlédnutí jsem nad nimi sáhodlouze přemýšlela) a tak se neštítím vyššího hodnocení.

Poslední dům nalevo (2009) odpad!

Mám-li film shrnout, bude to vypadat asi takhle: Když vás někdo zastřelí, nevadí, protože stejně dokážete uplavat pěknou štreku a ještě se doplazit domů. Když vás bodnou nožem prakticky do srdce, co naplat, stejně vás to neoslabí a ani nijak neubere síly. Když vás střelí do krku, v pohodě zvládnete ještě dál běhat a rána? Jakoby nebyla. Vrcholem všeho je ale nadmíru zručný doktor, který upraví mikrovlnou troubu tak, aby běžela s otevřenými dvířky a ještě zařídila výbuch hlavy.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Docela mě fascinovalo, jak tam nebyla žádná krev. Vždycky tam tak vytříkla, ale než dopadla na zem, záhadně zmizela. A ta hudba mi až trhala uši, jak moc se nehodila.

Romeo a Julie (1996)

Ze slavné balkónové scény se stala bazénová, ale co, vždyť vlastně obojí začíná na b.