Foltest

Foltest

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 31.7.2020  11:04

Závěrečná scéna byla již tradičně velmi povedená, plná kontrastů. Také se mi líbí, jakým vývojem prošla Juliana. Možná už ani nebylo potřeba, aby to tvůrci zdůrazňovali prostřihem na její první zabití. Povedená epizoda držící se standardu seriálu.

• 31.7.2020  09:59

Tak ten konec jsem opravdu nečekal. Jinak Smith se konečně rozjel, i když si dokážu představit, že to možná mohl vyřešit nějak chytřeji. Bohužel jsem nepochopil, proč musel zemřít Raeder.

• 30.7.2020  11:18

Hle, teplí už infiltrovali i nacisvět, a to se seriál tak dlouho držel. Přál bych si, aby to Smith už konečně pořádně rozjel. Konec epizody byl alespoň řádně napínavý.

• 29.7.2020  21:54

Smith jen potvrdil, že je hlavní postavou celého seriálu. Jinak opětovně jsem s dějem spokojený. Pomalu se z toho začíná stávat sci-fi. Doufám, že tvůrci všemu tomu cestování nastaví jasná pravidla.

• 29.7.2020  11:43

I přes mírně pomalejší tempo si epizodu užívám. Zatím jde o stále jen takový úvod do děje a představení postav a zápletek. Obřad za Smithova syna byla výborná scéna. Nevím proč, ale velmi se mi líbí všechny scény, kde je ta režisérka z Leensbornu. Doufám, že její postava se dočká nějakého pořádného vývoje.

• 27.7.2020  10:46

Přichází nové postavy a nastinují se nové zápletky. Dobrá první epizoda série.

• 17.7.2020  23:03

Tato série byla poněkud povedenější než série předchozí. První půlka byla sice pomalejší, ale respektuji to, protože aspoň díky tomu mohla být nachystána půda pro perfektní závěrečné tři díly, po kterých jsem konečně trochu pochopil, jak fungují ty filmy. Ze Smithe se prakticky stala hlavní postava, divák jeho chování asi nejvíce chápe a rozumí mu, protože ze všech charakterů je nejdůkladněji prokreslen. I ostatním postavám byl ale věnován dostatek prostoru, což se mi líbí. Od první série navíc všichni vystřídali prostředí a jde sledovat, jak se každá postava poměrně smysluplně vyvíjí. Asi nejslabší dějovou linkou byl Joe v Berlíně, kde se nakonec odehrály velké věci, to ale nijak neospravedlňuje Joeovo neustálé brečení, že je z Lebensbornu. Berlínský děj nijak nezachránila ani Joeova nová kamarádka, protože tvůrci na vybudování jejich vztahu neměli příliš času a ten kvůli tomu působí tak uměle, až si myslím, že v budoucnu se ukáží právé důvody, proč ta dívka Joeovi tak nadbíhá. Odboj taktéž konečně ukázal, že je tam i na více věcí, než jen na pašování filmů. Stejně tak mě bavil detailnější pohled do života prominentních nacistů, především Smithovy rodiny, což pomohlo nejvíce samotné Smithově postavě. Jako nejlepší ale jednoznačně hodnotím závěr série. Poslední díl byl takřka božský. V každém díle se vyskytoval nějaký skvělý moment, například vystřílení jakuzy, a pod., v posledním díle se to ale vše pospojovalo a vznikl skvost. Všem doporučuji a už se těším na další sérii.

• 17.7.2020  16:12

Prakticky bezchybný závěr. Vše do sebe zapadlo. Na pět hvězd díl vynesla skvělá Juliana a její závěr s jediným nesobeckým činem. Konečně také vygradoval celý boj o moc a hold říše byl vyloženě epický moment. Líbil se mi ten ukázaný kontrast mezi Smithovým vzestupem a zároveň největším pádem. Jednoduše skvělá epizoda. Konečně jsme také zjistili původ filmů a doufám, že alternativní reality budou v další sérii důkladněji prozkoumány.

• 17.7.2020  12:12

Takřka perfektní epizoda. Především proslovy a závěr. Pořádně se to rozjelo a já jsem na těšený na poslední díl. Konečně jsem zhruba pochopil, jak je to s těmi filmy. Všechny ty alternativní reality jsou sice zajímavý nápad, doufám ale, že se to tvůrcům nevymkne z rukou a zvládnou tuto dějovou linii nějak přijatelně ukočírovat.

• 17.7.2020  11:09

Hodně povedený díl. Na čtyří hvězdy ho vytáhl Smith a bravurní závěrečná scéna. Smith se pro mě pomalu stává hlavní postavou celého seriálu.

• 16.7.2020  13:25

Povedený díl, který se drží sandardu. Už se těším, že se to v dalších dílech konečně rozjede.

• 15.7.2020  13:59

Tentokrát jsem cítil mírný úpadek v ději, který úplně opomíjel Franka. Obecně se nic důležitého nestalo a epizoda nebyla nijak zlvášť napínavá. Tagomiho sekvence mě nudí. Doufám, že se už brzy vrátí zpět, stejně tak mě moc nezaujaly Joeovy LSD zážitky. Především v Berlíně by se už děj mohl trochu pohnout dopředu. Také nechápu, proč je Joe tak strašně rozhozený z toho lebensbornu.

• 15.7.2020  12:32

Opětovně dobrý díl. Možná jen Joe se chová až trochu moc impulzivně. Líbí se mi, že odboj konečně dostává trochu více prostoru. Ty Tagomiho alternativní reality se mi ale zdají obskurní.

• 14.7.2020  21:10

Seriál si drží svou vysokou úroveň. Frankův vztah s Japonkou byl na můj vkus trochu moc rychlý. Tvůrci ho mohli zkusit budovat déle. Všechny dějové linie jsou zajímavé a obecně je zatím tato série lepší než předešlá. Akorát moc nechápu to Tagomiho mizení. Snad to bude vysvětleno.

• 14.7.2020  18:30

Opět vynikající epizoda. Velmi se mi líbí ten vývoj hlavních postav, které se v průběhu děje někam posunují. Jsem rád, že se konečně přetrhl vztah Juliany a Franka. Aspoň tak do konce série by mě potěšilo, kdyby šli každý vlastní cestou. Smith byl, jako obvykle, výborný. Scéna u jezera byla zvládnutá perfektně. Když ten jeho syn začal mluvit o té dívce, jež se mu líbí, a pak ten prostřih na Smithův obličej, když už byl rozhodlý. Zajímaloby mě, jaké to pro něj bude mít následky. Zaujala mě také nová ženská postava, která se objevila v Berlíně. Doufám, že její příběh bude ještě nějak rozvinut. Už se těším na další díl.

• 14.7.2020  16:58

Skvělá epizoda, kterou na čtyři hvězdy vytáhl konec. Ta závěrečná scéna byla úžasná. Ta hudba, kamera, naprostý skvost. Stejně tak se mi moc líbí ty prostřihy, například když Juliana psala dopis. 2. série si opravdu zatím drží tu nejvyšší úroveň.

• 14.7.2020  15:56

Druhá série se pořádně rozjela. Intro dílu bylo naprosto geniální. Stále moc nechápu ten děj okolo filmů, ale doufám, že se to vyjasní. Joe se konečně vyprofiloval, těším se, kam nás jeho příběh zavane. Škoda jen, že odboj se stále chová trošku iracionálně. Celou dobu se tam všichni řídí rozkazy a najednou by je porušovali? Díl byl ale každopádně dobrý.

• 14.7.2020  15:46

Seriál se mi zatím moc líbí. Je plný napínavých momentů a skvěle se v něm pracuje s hudbou. Některé díly sice možná byly trochu utahanější, ale výsledný dojem to rozhodně nezkazilo, protože šlo o opravdové minimum. Závěr, kdy už děj konečně zabrousil do vysoké politiky, pak byl opravdu grandiózní. Především poslední epizoda je pak jistě klenotem celé série. Alternativní realita je popsána zajímavě a uvěřitelně. Taktéž se mi líbily různé politické a špionážní machinace. Za nejzajímavější dějovou linku série ale rozhodně považuju Smithův příběh v New Yorku. Ten bližší pohled do jeho rodiny a obecně do jeho života ho pro mě dělá jednou z hlavních postav celého seriálu. Nějakou hlubší ideu pak série získává skrze Wegenerovův příběh, který seriálu dodává patřičnou hloubku. Děj v odboji je pak mírně slabší. Protagonistka se ne vždy chová úplně rozumně a obecně mi celé to hnutí připadá dost amatérské. Tady by tvůrci mohli v 2. sérii trochu přitvrdit. Jednoznačně nejlepší momenty série jsou Smithova rodinná oslava a Wegenerovo setkání s rodinou. Napříště by pak tvůrci také mohli rozvést smysl těch filmů. Nevím, jestli jsem hloupý, ale nepochopil jsem to. Seriál tedy rozhodně doporučuji ke zhlédnutí.

• 13.7.2020  18:31

Skvělá epizoda, kde nám tvůrci konečně ukázali Hitlera. Díl je plný osudových rozhodnutí, navíc politické šarády tentokrát opravdu vedou až do těch největších pater politiky. Díl si čtyři hvězdy ale zaslouží za skvělé monology Wegenera a Kida, kdy především Wegenerovo setkání s rodinou bylo skvostné. Jako zakončení série díl funguje perfektně.

• 22.6.2020  15:39

Tak to s tím filmem jsem moc nepochopil. Jsem rád, že se do seriálu díky Heydrichovi konečně dostává vysoká politika.

• 22.6.2020  14:17

Všechny dějové linky byly povedené. Bar Jaluzy byl výborně ztvárněný. Líbí se mi, že je značná část věnována i Smithovi.

• 21.6.2020  22:59

Zatím asi nejslabší díl celé série. Byl takový utahaný a nic moc se v něm nedělo. Také moc nevidím, kam by se mohl nyní děj posouvat.

• 21.6.2020  22:00

Další skvělý díl. Celá nacistická sešlost byla skvěle pojata, stejně tak vyúčtování pro Webenera. Jediné, co mě mrzelo, bylo, že jsem se trochu ztrácel v hledání té místnosti v Nipponu a nepoznal jsem, koho to tam vlastně na konci Juliana uviděla.

• 21.6.2020  20:48

Opět povedená epizoda. Zde jednoznačně dominovalo dění s Baynesem a s jeho předávkou. Také by mě zajímalo, jak se bude vyvíjet Joeův příběh.

• 21.6.2020  20:46

S dílem jsem byl velmi spokojen. Asi nejvíce mě baví newyorská linka s obergruppenfuhrerem. Ta má zatím v sobě nejvíce z politického dramatu, na který jsem u tohoto seriálu čekal. Taky se hezky vyřešila zápletka v Canon City. Opravdu jsem velmi spokojený.

• 20.6.2020  12:11

Povedený snímek s originálním dějem. Oceňuji poměrně chytré poselství celého snímku. Akční scény jsou povedené a především se mi líbilo, že tu nic podobného ještě nikdy předtím nebylo. Děj je rozvitý a dává smysl. Ready Player One: Hra začíná je rozhodně film, který můžu doporučit ke zhlédnutí.

• 20.6.2020  11:35
    Zoolander (2001)

Povedená, nenáročná komedie s originálním námětem. Vtipy sice nejsou žádné skvosty, sestávají vlastně jen z toho, že modelové jsou hloupí, ale párkrát se člověk u toho pousměje. Především oceňuji, že je to takové svěží a nenáročné. Znovu už bych Zoolandera asi vidět nepotřeboval, ale na jeden večer je to dostačující. Postavy jsou správně komické a jako satira módního světa film funguje velmi dobře. Romantická linka také není žádný zázrak, ale v rámci kompozice celého filmu je dostačující. Díky primitivnímu ději tak Zoolandera můžu doporučit každému, kdo má chuť na snímek, u kterého se mu nechce moc přemýšlet.

• 20.6.2020  11:20

Tahounem této epizody byl jednoznačně děj v Canon City. Po konci dílu jsem byl v silném nutkání si okamžitě pustit další epizodu. Zajímalo by mě, jestli se Frank nakonec odhodlá k pomstě.

• 20.6.2020  11:17

Zatím jsem se seriálem velmi spokojený. Líbilo se mi především nahlédnutí do osobního života nacistů. Taktéž celá část s dějem ve vězení byla napínavá a bavila mě. Její vyústění bylo uspokojující.

• 17.6.2020  20:27

Dobrá první epizoda s překvapivým závěrem. Zajímalo by mě, jak se celý příběh vyvine. Svět je originální a vidět, jak vy mohl svět vypadat, je zajímavé.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6