Sebevražedný oddíl (2016)

Čirá akční jízda bez hlubšího podtextu. Nejvíc mě zajímala premiéra Harley Quinn na velkém plátně a Margotka obstála na výbornou. Will Smith si odehrál to svoje jisté a Letův Joker byl necitlivě ukameňákován ve střižně zkrvaveným páčidlem. Killer Croc je furt stejný a sice hora mutantních svalů, od něho recitování Shakespeara nečekám. Přišel jsem na Harley a odcházel vcelku spokojen. Až na ten divný romantický vztah, tohle není Mad love jak ho znám.

Supergirl (2015) (seriál) odpad!

Série 1: Těžko hledat pozitiva v takové slátanině. Akční scény zavání laciností na sto honů, nemluvě o hrozné choreografii. Scénář a hlavně dialogy z něho plynoucí, jsou jen přehlídkou trapnosti a omezenosti scenáristů. Těžko chtít po hercích strhující výkon s takovým materiálem. Proto se Melissa Benoist většinu času tváří jak naivní středoškolačka, i když hraje dospělou a zaměstnanou ženu v mediálním kolosu. Ostatní herci určitě děkují za každou minuty mimo plac, hlavně když chodí šeky

Iron Man (2008)

Iron Man je one man show v podaní RDJ a obstojné režii Jona Favreau. Navíc podpořený o kvalitní soundtrack a otravný product placement.

Věc (1982)

Tady nemá smysl něco psát. Klasika za kterou mluví hodnocení samo.

Prometheus (2012)

Prometheus více otázek pokládá, nežli je schopen zodpovědět. Filmu nechybí silná atmosféra i děj si pozvolna plyne a nechává diváka v očekávání grandiózního finále, které bohužel nepřijde a naopak sklouzne do podoby přihlouplého cliffhangeru.

Doktor Strange (2016)

Doctor Strange je film se slušným vizuálem i herci, kteří bohužel dostali slabý scénář. Doktorova dějová linka je velmi uspěchaná a kromě svojí arogance, mi žádnou hloubku tato postava nenabídla. Což je škoda. Jelikož Benedict se snaží a scény s Tildou patří k tomu lepšímu co film nabídne. Naopak zneužití nebohého Madse na generického Marveláckého antagonistu k tomu horšímu. Závěrečná fialová obludnost už byla jen k smíchu. Což mě přivádí k největšímu problému a to jsou vtipy a jejich množství. Některé byly tak nevhodně zasazeny do děje na plátně, že mě vyloženě sraly. Ve finále jde jen o další šablonovitý Marvel s pořadovým číslem. Až dostanu příště chuť na kaleidoskopické vizuální orgie, šáhnu raději po Inception. Ten krom vizuálu nabídne i zajímavý příběh a postavy.

Vega (1987) (pořad)

Já si pamatuju už jenom toho Standu a úvodní znělku, ale obsah pořadu se mi už dávno z paměti vytratil.

Arrow (2012) (seriál)

Seriál měl u páté série přestal s konečnou platností zajímat. Nejenom že kvalita poklesla za únosnou mez, ale ze seriálu se stala jakási bizarní přehlídka všemožných skladů a skladišť, jiné interiéry asi v produkci neznají.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Zhlédnuta rozšířené verze! Konečně Batman věrnější své komiksové předloze. Bale je mrtev, ať žije Batfleck. Jediné co bych filmu vytknul, že přišel moc brzo. Tahle bitva dvou titánů se měla odehrát později a v již ustáleném universu.