Ghoul (2015) odpad!

Nažeňte pět afektovaných amíků do boudy a zhasněte. A ejhle, je tu exkluzivní sračka jako Záhada Blair Witch (a že už to byla neskutečná spatlanina).

Hostitel (2013)

Proč tam celou dobu jen fňukaj? Sladký, že by z toho jeden dostal cukrovku :-D Ale pár světlých okamžiků se tam našlo.

Muž z oceli (2013)

Dlouhý, přehnaný, afektovaný a jen na efekt.

Solaris (2002)

Od začátku do konce jsem sledoval v napětí, že se každou chvíli strhne nějaký mazec. A ono si to krásně plyne až do konce. A ať si kdo chce co chce, pro mě podstatně lepší než ruská verze-

Avatar (2009)

Úžasná vizuální podívaná, které se nedaří zastřít to klišé, na které je "narvaná". Připadá mi to jako mít ultra super HD TV a pouštět si na ní Ordinaci v růžové zahradě.

Apocalypto (2006)

Očekával jsem film o Aztécích a začátek mi připadal velmi slibně. Od chvíle, kdy se film stává variací na "RAMBO: První krev", mě přestal bavit. Navíc, když už díky proroctví té malé holky přesně víte, co bude následovat. Ocenit musím výpravu a vynikající kameru.

Quantum of Solace (2008)

Bond ztratil sebeironický styl, když přišel o svoje superhračky a stále čitý límeček u košile. Ta parodie sebe sama mi chybí a zůstal jen dobrý akční film. Kdyby to nebyl Bond, bylo by to u mě za 4, ale jako Bondovka... Craig se může snažit jak chce (a to ho považuju za velmi dobrého herce), ale jako Bond mi nějak nesedí.

Aeon Flux (2005)

Navoněné, uklizené sci-fi s krásnými xichtíky. Chyběla tomu jakási syrovost a uvěřitelnost. Zápletka mohla být využita podstatně lépe.

Casino Royale (2006)

Zklamání :-( Miluju bondovky, ale Craig NENÍ BOND. Od prvního pohledu jsem mu nevěřil, že by mohl být neodolatelný, dokonalý, ... prostě tak jak má bond být. Kam zmizeli hračky, které jsou Bondovo součástí? Kde je jeho humor? Kde je nadsázka celého filmu, která si dělá legraci sama ze sebe? Dříve jsem se u Bondovek smál a bavil. Casino Royal se stalo obyčejnou akční záležitostí.

96 hodin (2008)

Ach jak je ta Evropa zlá a prohnilá :-) Nna tak špatnej příběh je takový kvalitní fimařiny opravdu škoda.