• Thriller

Síla country (2010)

film přetékajících emocí na pozadí velmi silného příběhu, smrtelná kombinace pro citlivé lidi, krásné postavy, herecké výkony úžasné, hudba podmanivá...

Zdrojový kód (2011)

nádhera, nemám slov, krásné scifi, které vtáhne do děje okamžitě

Jack se chystá vyplout (2010)

On ten film není pro každého, jde o to pochopit ty postavy, proto ze začátku ten film docela vážně drhne, ale hloubka příběhu, hloubka postav se ukáže až ve vyvrcholení, kdy ve vás film zanechá stopy a různé myšlenky o tom, jaké vztahy byste měli hledat, a jací být či nebýt uvnitř vztahu, tak aby to nebylo tragické. A to vše se ukazuje na pozadí tragikomických situací a postav

Světová invaze (2011)

Tohle je prostě standardní kýč, ty kecy, ty rádoby hrdiny, pane jo, povrchní až na dno :-)

Všemocný (2011)

kamerově nádherné, taková pohádka pro dospělé, ale jen tak na jedno kouknutí

Burke and Hare (2010)

komedie podle skutečných událostí a ještě na takové vážné témata, to umí jen Britové a ten humor je prostě specifický a je jasné, že ho nepochopí moc lidí :-)

Fighter (2010)

začátek jsem absolutně přetrpěl, potom se to všechno zachránilo a už to vtáhlo krásně do děje.

Saw 3D (2010)

konečně po dlouhé době jsem se odhodlal na další díl, a musel jsem se na to dívat, když nejím, jinak bych asi nedojedl, jak tohle může někdo vymyslet, žasnu, úctyhodné zakončení celé série. Krimi horor jak vyšitý. I když počáteční série měly trochu hlubší a souvislejší myšlenky. už dost.

Není zač (2010)

Zvláštní, až divný příběh, postavy bez duše a jakýchkoliv emocí, i přesto občas zajímavá myšlenka.

Jsem číslo čtyři (2011)

O čem ten film jako je?:-) No aspoň, že šlo koukat na ty holky :-)) Ale jo, koukat na to šlo, takové scifi o ničem a o všem :-)