Pád do ticha (2003)

"Vyšlo slunce a začalo mě hřát. Přemýšlel jsem, že by bylo příjemné tam jen tak ležet, nehýbat se... že by to tolik nebolelo. Proboha skoro jsem to udělal." 90 %

Sirotčinec (2007)

Já prostě musim dát plný hodnocení. Celej film provází fakt dusná, stísněná, duchařská téměř až infarktová atmosféra. A konec je v podstatě až neuvěřitelně krásnej. Možná se k tomu ani moc nehodí, ale jednoduše po tom co si skoro okoušete všechny nehty a polejvá vás studenej pot, je ten konec tak trochu vysvobození. 90 %

Útěk do divočiny (2007)

Tak to byla síla! Něco takhle srdcervoucího, svobodomyslnýho, slzopudnýho a přemýšlivýho jsem hodně dlouho neviděla (možná vůbec nikdy). Nádherná příroda a skvostný herecký výkon Emila Hirsche. 95 %

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Konečně je tu něco, co je vtipné, co je opravdu vtipné (možná dokonce i vtipnější než "Přátelé"). Je to takový milý, v podstatě už po prvním dílu mi to přirostlo k srdci. Mám je ráda všechny. Lily a Marschall jsou nejlepší pár na světě, Ted je roztomilej, strašně se mi líbí jméno Robin pro holku a Barney je prostě nepopsatelně skvělej (kdo neviděl nemůže pochopit). 90 %

Hříšný tanec (1987)

Jo jo, tohle můžu pořád. Opravdu, pro mě to neztratilo absolutně nic, i po třetím nebo sedmém shlednutí. Patrick Swayze tu vypadá dost dobře.. a některý scény jsou prostě nezapomenutelný. Pro mě nejlepší taneční film (a to se s nima v poslední době roztrhl pytel). /// Včera, když sem to viděla snad po dévátý... sem si uvědomila, že tenhle film musí mít fakt něco extra. Protože mě donutil zvednout hodnocení na 5*. Sama to nechápu, vždyť to znám nazpaměť. :) 90 %

Ajťáci (2006) (seriál)

Stalo se mi něco dost podobnýho jako u Red Dwarf. Úplně ze začátku mě to nějak moc nebralo, ale teď to fakt žeru. Nejradši mám Mosse, on je prostě.. magor!! Ale RD mám stejně trochu radši, takže slabších 5*. 90 % /// Bože, hlavně se na to nikdo nedívejte s českym dabingem. Minimálně půlku vtipů to uplně pohřbívá :(

Pelíšky (1999)

Hřebejkův nejlepší film vůbec. A podle mě nejlepší českých film posledních let. Spousta skvělých herců (z nichž už bohužel někteří nejsou mezi námi). Jak se řekne rusky hajzlové? :) 90 %

Městečko South Park (1997) (seriál)

Neznám žádnej jinej seriál, ve kterým by se vystřídala snad všechna aktuální témata od homosexuality přes náboženství, změnu pohlaví, celebrity, globální oteplování, pohlavní nemoci až po vztah učitelka-žák. Z určitýho úhlu pohledu je to geniální, áno. 90 %

Rocky (1976)

Měla bych to asi spíš říct o nějakym romantickym filmu, ale mě žádnej nenapadá... A je možná divný, že to řeknu zrovna o filmu, kterej je o tvrdym sportu, bitkách a zlomenejch žebrech... ale tenhle film má srdce!! 90 %

Přátelé (1994) (seriál)

Jeden z nejlepších sitcomů, co kdy vznikly. Je to takovej příjemnej humor bez zbytečnejch fekálností a vulgarity. Každá z šesti hlavních postav má něco a všechny mám ráda. Ale každý má někoho koho má nejradši a u mě jasně vede Chandler. 95 %