Winx Saga: Osud (2021) (seriál)

Myslím, že potenciál to má daleko větší, kdyby to bylo víc fantasy než cringe teen drama. Ale stejně jsem seriál shlédla téměř najednou a zajímalo mě, jak se bude příběh vyvíjet. Líbí se mi, že tam není jasně dané, že jedni jsou zlí a tamti jsou dobří. Každý má nějaký pohled na věc a své důvody. Uvidíme, jak se bude příběh vyvíjet dál.

Dark (2017) (seriál)

Já jsem se zamilovala. Tenhle seriál me bavil od začátku až do konce. Nic mě dlouho tak nenadchlo. Rozhodně bych to neporovnávala se Stranger Things, jako mnozí, jde o úplně jiný seriál, který má jiný děj, jiné postavy, jinou atmosférou a jinou zápletku. Pokaždé, když jsem si myslela, že mám děj prokouklý, tak mě překvapil. Je to ten typ seriálu, nad kterým musíte pořád přemýšlet a nemůžete se dočkat, až se konečně dozvíte, jak to všechno bylo. Za mě 10/10, originální a geniální.

Sierra Burgess je marná (2018)

Hodně průměrná nereálná teen romatická komedie. Nic moc jsem od toho nečekala a ani nic moc jsem nedostala. Oproti To All The Boys to bylo slabší. Dávám 3 hvězdičky jen díky tomu, že hlavní postava byla jiná než v podobných filmech.

Tři kroky od sebe (2019)

Velmi sympatické obsazení, klišé, nereálné situace, těžké téma umírání, to všechno tam bylo. Mě to za srdce chytlo, ale určitě záleží v jakém rozpoložení zrovna jste. Herecké výkony mi přišly věrohodné, chemie mezi hlavními postavami rozhodně byla. Určitě doporučuji si potom najít na youtube dokument o Claire Wineland, kterou je tento film inspirovaný. A připravte si kapesníky, budete je potřebovat.

Všem klukům, které jsem milovala (2018)

Klasická americká teen romanťárna, která dělá ze všeho drama a nikdo ze zúastněných neumí řešit problémy komunikací. Přesto se na to hezky koukalo a i když to mělo předvídatelný děj, tak mě to bavilo. Zkrátka film, u kterého si odpočinete.

Všem klukům: Navždy s láskou (2021)

Musím říct, že celá trilogie To All The Boys mě bavila. Taková ta správná, lehce přiblblá, teenagerská americká romantická komedie u které můžete vypnout. Na první díl tenhle třetí rozhodně nemá, ale bylo to milý zakončení.

Půlnoc v Paříži (2011)

Můj první film od Woodyho Allena a musím říct, že mi to prostě nesedlo. Taková zvláštní oddechovka, která ale ničím moc nenadchne.