Ant-Man (2015)

Další hodně kvalitní Marvelák. Na ty filmy je vždy radost koukat.

Committed (2014)

Na to, jak to bylo minimalistický se mi to velmi líbilo. Hlavní protagonistka velmi sympatická, kulisy a tradiční vesničky Kypru nádherné, příběh malinko slabší, ale dohromady to šlapalo hezky, čemuž přispěla i akurátní stopáž. Za mě příjemné překvapení.

Bestie bez vlasti (2015)

Takový lepší průměr, ale dalo se z toho vymačkat mnohem víc. Hlavně z emocí. Některé záběry se toho vůbec nebojí a běhal mi mráz po zádech. Stopáž přehnáná o 30 minut. Ale celkový dojem hlavně díky konci je slušný. 75%

Pixely (2015)

Špatné to vůbec nebylo, taková nostalgie a vzpomínka na staré časy. Docela dobře vymyšlený, scény s Pac Manem v ulicích parádní a po dlouhé době film na které se dalo se Sandlerem vůbec koukat. Měl jsem dilema, ale nakonec to vidím na těch 65%, tedy lepší průměr.

Everest (2015)

Pro mě celkem zklamání. Dokonce jsem se přistihl, jak se chvílemi v kině nudím, což se mi často nestává a abych se nudil u těch akčních / dobrodružnější scén, to už je napováženou. Gyllenhaala je pramálo, emocemi to nabitý je, ale ke mě se to nějak nedostalo. Na druhou stranu jen tady si člověk při těch pár pěkných záběrech uvědomí, jak malinký je.

Bez kalhot XXL (2015) odpad!

Nejzbytečnější film, kterej jsem viděl, kterej se snad ani těm ženskejm nemůže líbit a chlapům kór.

Moje léto v Provence (2014)

Těšil jsem, očekával jsem hodně, ale byl jsem zklamán. Záběrů nádherného Provance jen poskrovnu, příběh bez emocí a přitom z podobných filmů se dá vytěžit tak 5x tolik. Bohužel tomu nepomohl ani Reno, ke kterému mi tato role příliš neseděla. Ale co už.

Coming Out (2013)

Přišlo mi, že je tam nakousnutých X věcí, který nejsou dořešený a vyšuměj. Ten hlavní příběh ale funguje. A nevěděl jsem, že v Maďarsku maj docela slušný baby :-) (viz scéna s hromadnou foto). Za mě 65%

Špión (2015)

Dobré toto, nezvyklá role Jasona, která mu ale celkem šla, super Melissa McCarthy a některý vtipy fakt povedený! Víc takových komedií.

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014) odpad!

Pokračování legendárních filmů dopadá skoro vždy špatně, tohle není výjimka. Ztrácí to absollutně kouzlo originální jedničky, nuda, šeď a nepomůže tomu ani spousta známých tváří. Tohle je průser.