33 životů (2015)

Ale jo. Pěknej příběh, kterej zná celej svět. Zpracování bylo na úrovni, mohlo trochu více navodit drama. Vadila mi ale hrozně jedna věc a to CHI CHI LE LE. To tam podle mě vůbec nepatří.

Brothers (2015)

Warrior u mě o stupínek lepší, lépe si u mě dokázal udržet pozornost. Ale i tak kvalitní podívaná zase z jiného pohledu.

Hitman: Agent 47 (2015)

Ale, vždyť to nebylo vůbec špatný. Průměr si to rozhodně zaslouží, ale na truc dávám hvězdy čtyři. Akční scény nejsou špatné, někdy dokonce vidíte perfektní nápady i zpracování, filmové triky slabší, krásná Hannah Ware, oblíbený Rupert Friend z Homelandu, akurátní stopáž a moc o tom nepřemýšlet ;-)

Kurýr: Restart (2015)

Hele, tak špatný to zase není. Rozhodně průměr a cca 60%. Ale hezky se na to dívá. Pěkný baby, pěkný auta a jedno z nejkrásněších pobřeží Evropy. A scény jsem u řady filmů viděl mnohem přehnanější než tady, naopak ty bouračky jsou docela cool, stejně jako Audi S8.

Into the Badlands (2015) (seriál)

Po dlouhé době mě zase zaujal nějaký seriál. Našlapané bitky, opravdu velmi dobře udělané a krvavé. Příběh zajímavý a těším se vždy na další díl, což se u některých seriálů nedá říct. Takový mix několika seriálů a filmů posledních let (100, Hry o trůny, Teen Wolf, Maze Runner apod.)

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

A nejhorší díl nakonec. Je vidět, že předposlední a poslední část je hrozně roztahaná, jen aby mohli udělat dva díly a vydělat víc peněz, kdyby tam aspoň byla vidět nějaká kvalita. Hladové hry uvnitř Kapitolu? No možná jen lákadlo, které se nakonec nekoná. Stejně jako dalších XX věcí, které vyprchají do neznáma. Akce nula nula nic. Jen kecy, kecy a kecy. Nuda, nuda, nuda.

Ronaldo (2015)

Pro mě bohužel těžko uvěřitelné. Ačkoliv Ronaldo je mým oblíbeným hráčem, myslím si, že v dokumentu je spousta scén na kameru, spousta věcí je jinak a tak nějak to nemá ten správný náboj. Lepší je poslední třetina dokumentu, kdy to lehce graduje. No ale žít v době Ronalda je pro fotbalové fanoušky prostě štěstí.

Loft (2010)

Velmi zamotané a překombinované (myšleno pozitivně), ale navodí to fantastickou atmosféru a nepustí vás to od televize. Za mě příjemné Nizozemské překvapení.

Spectre (2015)

Více mě bavila první část filmu. Scény s letadlem v Rakousku a honička supersporty v Římě - to byla prostě paráda. Druhá část pro mě trochu slabší. Celkově ale film nadprůměrný, zkrátka prachy jsou v tom vidět a kvalita též. Ani ta brutální stopáž na Bonda mi nevadila. Nevím co víc si přát, takže za plnej počet.

Kosti a skalp (2015)

Takhle. Do 65 minuty nuda, nuda a nuda. Film, kterému bych dal maximálně 2 hvězdičky. Po 65 minutě začíná to opravdové peklo. A je to parádní. Za 5 hvězd. Hutná atmosféra, fantastický nápady u kanibalů, krev. No celkem tedy na rozmezí 3-4 hvězd, nakonec jsem se přiklonil k pozitivnějšímu hodnocení.