Jako kočky a psi (2001)

Rodinný film, nic extra nenabídne ale také nic nepokazí. Takže průměr

Playgirls (1995)

Dávám jednu hvězdu za občasné zasmání, ale jinak absolutně s prominutím debilní film.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Jednička byla bezchybná zde je vidět, že se jedná o druhý díl a už tak nějak čekáte jak to bude. TAkže určitě o něco horší nežli jednička

Jedinečný (2001)

Tak tenhle film se mi opravdu líbil. Jet Li a jeho bitky znovu bezchybné, příběh velice zajímavý, trochu ze začátku musíte přemýšlet o co jde a pomalu se zorientovat, ale nakonec je z toho skvělý kousek na neclou hodinku a půl. *** hvězdy

Přežít Vánoce (2004)

KLasický slaďák, co mě se ale líbilo byl nápad s tímto filmem. Jinak je to jednodušše klasický americký romanťák.

Pravidla lži (2006)

Zajímavý film, především na psychiku. Zajímavě udělaný a nápad velice dobrý včetně hereckých výkonů.

Titanic (1997)

Stará klasika, která si prostě zaslouží více hvězdiček, jelikož ty hvězdičky, tam hrají opravdu velice dobře. Na tehdejší dobu jednoznačně jeden z top filmů.

Mrs. Doubtfire - Táta v sukni (1993)

Především hvězdný herecký výkon Williamse zdobí tento film, ale více jak 3,5 * si to nezaslouží.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Bavil jsem se jako u klasické komedie. Kde jsou ty časy prcičkových serií, první tři díly byly bezchybné a vytrácením hlavních hrdinů (hlavně Stiflera) se pomalu dostává tato komedie směrem ke dnu. Ovšem příjemným překvapením pro mě byl oproti minulému filmu (náhá míle) tento snímek, který znovu trochu oddálil tu propast do které se tato série řítí. Přeci jen *** hvězdy

VIP: Velmi inteligentní primát (2000)

Pro děti hezké a milé, pro mě třitroublé a trochu trapné. Nicméně jak říkám dětem se to líbit může. Já osobně dávám ** hvězdy.