Vlastníci (2019)

ty tri hvezdicky predevsim za rambu a i dalsi herecke vykony (kotek, polak, havlova, labus, manzele a klara tak pul napul). ostatni mi prilis nesedli, prislo mi to az moc divadelni a malo realisticke a treba hadek mi nesedl vubec. nevim, no posldnich 30 minut uz jsem se nudil a zaver to nijak nevylepsil spis naopak.. tohle neni moc film. a komedie je to prilis doslovna, rekne to divakovi, kdy se ma smat a kdy ne, jako by byl nesvepravny a nepoznal to..

Zrádci - Den pravdy (2020) (epizoda)

tak po predchozim o trochu slabsim dile, podle me zatim nejlepsi dil. zaverecna scena, nejde popsat jinym slovem nez epicka (coz jsem v souvislosti s ceskym filmem jeste asi v zivote nepouzil). chvilemi mi to pripominalo true detective v jeho nejlepsi forme.

Zrádci - Ze života pozůstalých (2020) (epizoda)

tohle je uplne jina uroven nez jakykoli jiny vazny serial od ct (mozna s vyjimkou vodnika) v cele jeji historii. kdyz si sedne forma, scenar i herecke vykony.

Mozart in the Jungle (2014) (seriál)

tak tri roky zpet jsem po prvnich par dilech 3. sezony se serialem neplanovane skoncil, jednoduse me to nudilo. nedavno jsem tomu dal sanci a byla to jedna z nejlepsich druhych sanci v serialovem zivote. z vysoce nadprumerneho, ale vlastne ne uplne zapamovatelneho pribehu a serialu se to vysvihlo do vysin. predne se musi cenit ta hudba, a jak je k ni pristupovano. tohle (troufam si tvrdit) fakt v jinem serialu nenajdete. tezko se to pipisuje, ale jako by hudba byla jedna z postav. ******************************** ps. potesilo zakomponovani ceske zpevacky Vítězslavy kapralove ( i kdyz se vtipnou vyslovnosti), o ktere jsem do te doby neslysel

Potvora (2016) (seriál)

toto je tech nejsilnejsich 5 hvezd, co jde. prvnich 1 a pul dilu me nebavilo, spise otravovalo, ale pote, co se phoebe otevre, tak neni cesty zpet.. ta hra s divakem a pohledy do kamery je uzasna, jim z officu, by se mohl ucit

Undone (2019) (seriál)

3-4... jakoze je to hezky, ma to skvele zajimave postavy, ma to jakousi myslenku. ale nejak se mi tam furt pletla srovnani s jinymi serialy. a nevychazelo to nejlepe.

České tajemno - Voynichův rukopis (2020) (epizoda) odpad!

dokumentarni hodnota 0. co me ale opravdu dostalo, byla naprosta lez, kdy komentator, rekl, ze "vedci dnes jiz nepochybuji, ze predmety ve tvaru pyramidy dovedou ve svych utrobach koncentrovat energii". *************** ostuda, ze je toto vysilano, snad ct dostane bludny balvan.

Úplně debilní zprávy (2018) (pořad) odpad!

neexistuje vetsi cringe nez tohle. opravdu nechapu, jak se to podarilo vytvorit. tady se proste seslo vsechno dohromady. protoze sehnat tak aboslutne absurdne nevtipneho cloveka, davat mu cist scenar, ktery by rozbrecel cloveka, ktery zrovnal vyhral sportku a prezentovat to jako zabavny porad... to je opravdu nevsedni zalezistost. tento porad je nemoralni, neco tak krecoviteho totiz naprosto podryva vse dobre na cem lidstvo stoji. opravdu prazvlastni ukaz, kdy clovek okamzite touzebne prepina na jakoukoli reklamu, jen aby unikl ostrovtipu zucastnenych. soukup > prima. tech zdejsich 59 % je na emigraci, vypovida to o stavu naroda vic a v horsim nez volby... https://youtu.be/vSobMGzwTlA?t=172