Živí mrtví - Série 9 (2018) (série)

Našepkávači a ich Alpha ale aj osud Henryho a chvíľková zima zatienili niektoré naozaj nelogické rozhodnutia postáv či momenty, odchod Ricka a Maggie tiež nie je úplne dotiahnutý ale autorom sa ich neúčasť podarilo celkiom dobre zahrať do autu. Predposledná epizóda patrí určite k tomu najlepšiemu čo TWD prinieslo.

Griffinovi - Starej zazobanej Stewie (2020) (epizoda)

Primtíny USA odpad ľudskej spološnosti, najv§čší garbage, hovädo tupé ktoré obhajuje USA, tu máš Ty odpad, kde podľa Teba pokračuje seriál? :-D Odpad, americký hnoj, nuly trápne,8 krát zabugované prehrávanie, iba preto,že nehúlim ich americké kockoty...až tak ste úbohí...Disney+ a jeho bugy no...

Griffinovi - Oko za oko (2020) (epizoda)

Griffinovci sú presne ten dôvod, prečo som rozbehol maratón Star treku...tých odkazov na túto ságu je tak veľa, že som s v nej potreboval zorientovať. V epizóde najlepšám momentom židovské Tiché miesta.

Star Trek IX: Vzpoura (1998)

Púšťať sa do otvorenej debaty s nerdami, ktorým sa každá de§ o Star Treku ešte aj sníva si netrúfam, pretože by ma zasypali fotónovými torpédami ale toto bol jednoznačne najmilší diel. Najmilší, nie možno najlepší ale Picardove rozhovory a vtipne, naivne milý príbeh priateľstva droida s dieťaťom podčiarkli veľmi dobrú atmosféru tejto epizódy. Treba k tomu prirátať lepšie efekty a aj keď to miestami pripománala útek Apačov do hôr vo Winnetuovi Epizódu IX:Vzbura označujem za zatiaľ najlepšiu z tejto ságy.

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

Star Trek maratón už s šeským dabingom aj na Disney+, s neodmyliteľným bugom nielen týchto sračiek ktorý v priebehu filmu prerušia spojenie aby ukázali že akí sú akože inteligenti keď vedia spustiž film presne tam, kde umiestnili svoj vlastný bug. Po málo vydarenej 5ke sa Star trek vrátil k svojmu štandartu, vyhnastvo na trestaneckej planéte bolo asi najlepšie natočenou pasážou, pomaly sa prejavujú čoraz lepšie efekty počiatku rokov devedesiatych.

Star Trek V: Nejzazší hranice (1989)

Plánoval som si dať Star trek maratón na Sky Showtime, ale piatu epizódu som tam nenašiel a tak som využil iné cestičky ako sa k filmu dostať. Síce rozhovory Klingáčov boli bez titulkov, ale v konečnom dôsledku to filmu nijako neuškodilo. Po jeho skončení viac menej chápem prečo v sérii na službe Sky táto epizóda chýba lebo jej chýba takmer všetko, aj keď istý filozofický rozmer má. Podľa hodnotenia na čsfd aj na imdb, kde má od celosvetových nerdov ešte o čosi menej ako na našej databáze (5,5/10) už viem že tento diel som jednoducho mohol vypustiť.

Why You Don't Send Nudes (2018)

Potom ako sa Jackiene nahé fotografie ktoré nafotil jej priateľ James dostanú na internet, pretože ich James pošle spolužiačke Ashley, Jackie, James a jeho rodina naplánujú dievčaťu pomstu, ktorá však nedopadne podľa ich predstáv...ach tí tupučkí stredoškoláci v dnešnej dobe. Tento kraťas by sa rozhodne dal spracovať ako veľmi solídna 80 minútová dráma, ako kraťas si určite zaslúži 5*.

The Gaze (2019)

To je tak, keď sa stretnú dve skurvené liberálne zakomplexované klitorisáčky, nič iné nemôže vzniknúť ako to že sa dá 6 pičí pri variči dokopy a pomocou čárymáryvýfuk vysajú život z mladého - z pochopiteľných rasistických dôvodov liberálnych čupiek bieleho - mladého muža. Takýto hnoj sa vážení a milí nevidí len tak ľahko.

Griffinovi - Srdce v akci (2019) (epizoda)

Helena Trójska bola výborná, ale Romeo a Júlia - prečo vyučujeme deti príbeh o sexe školákov, dvoch vraždách a samovraždách - v spojeí s paródiou na Eyes Wide Shut bolivýborné, osudová príťažlivosť trochu menej ale v závere to American Pie vytiahol na plný počet 5*.

Griffinovi - Zlatý devadesátý (2019) (epizoda)

Najmä vďaka paródii na priateľov a Beavisa s Buttheadom ale aj celkovú atmosféru rokov 90tych plný počet.