Rammstein: Amerika (2004) (hudební videoklip)

No vážne, ktorým smerom fúkal na Mesiaci vietor a ktorými smermi vrhala tieň americká vlajka???

Eminem feat. Dido - Stan (2000) (hudební videoklip)

Nielen veľmi vydarený song, ale najmä výborne prevedený videoklip, ktorý rezonoval na hudobných staniciach denne pomerne dlhú dobu.

Paradise PD - Part 1 (2018) (série)

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Návšteva kina v susednom meste priniesla hneď dva darčeky. Oba boli skvelé a oba veľmi potešili. Suveníry z Budapešti od najväčšieho filmového fanúšika nechám vychladnúť, dojmy zo skvelého filmu opíšem ešte kým sú teplé. Brad Pitt a DiCaprio v životných úlohách, dokonalá kamera a hudba, poľský úchylák si tiež užil svoje a tarantinovský záver to celé vyhajpoval na maximum. Skvelými momentmi boli aj plagát filmu Tora!Tora!Tora, značka auta z filmu Sunset Boulevard či návšteva Sharon v kine, fight Bruce Leeho alias Kata tiež nemal chybu. 9 film Quentina Tarantina bol opäť pohladením na duši každého filmového fanúšika. Okrem psychoricky narušených...

Paradise PD (2018) (seriál)

Pár svetlých momentov seriál mal (To, Dolphin Lundgren, Stranger Things či Dark Zuckeberg) ale to bolo asi tak všetko. Čierny fekálny humor bol miestami príliš sílený a tak Paradise PD vo mne zanechal rozpačitý dojem. Možno ho vylepší v druhej sérii, ale pravdu povediac pochybujem o tom.

Paradise PD - Paradise a Vánoce (2018) (epizoda)

Kevinovi sa podarí zistiť, že v obchode so škótskym perníkom našťastie nejde jeho otec a tak upodozrieva Dustyho. Všetko je však trochu zložitejšie ako sa zdá.

Avengers: Endgame (2019)

Zbytočne dlhý úvod, ktorý uspokojil iba skalných fanúšikov série. Tanos potom, ako zistí vďaka Nebulinim spomienkam čo sa stane necestuje do roku 1976 aby zabil Strangea ale na záverečný fight, ktorý je neprehľadnejší ako bitka o Zimohrad. Verzia ktorú som videl priniesla najviac smiechu pri pohľade na pivný sval Thora, teda 12 ročné publikum film uspokojil ale tých náročnejších sotva. Avengers plačú nad tým, že bejzbalový tým New York Mets nefunguje a ani bejzbal, ale Thor drtí Playstation po sieti s priateľmi bez problémov. A MLB sa hrala už vtedy, keď nás bolo na svete iba 1/3 terajšieho počtu, aj bez Tanosovej pomoci. Priemerný záver (dúfam) ságy.