Série(4) / Epizody(40)

Nadšený zelenáč vstupuje do nefungujícího maloměstského policejního sboru, který vede jeho otec. Společně se proklopýtají, prohádají a prošňupou velkým drogovým případem. (Netflix)

OJay

Malý hodnocení na ČSFD nemusí bejt vždycky odrazem kvality filmu/seriálu. Ale i důkazem, že je to na lidi prostě moc. A to je přesně případ tohohle super seriálu. Kdo oplakával konec Brickleberry, tak může osušit slzy smutku a vzít balíček kapesníků na slzy smíchu. Je to sprostější než předchůdce, víc krvavý než předchůdce. Kdo má rád černej, vulgární humor si tuhle perlu nemůže nechat ujít. ()

MERKATtv

Problém tohto seriálu je ten, že sa veľmi snaží podobať Brickleberry. Brickleberry zvládalo ale čierny humor lepšie a aj zápletky malo zaujímavejšie. Paradise PD hlavne ťahajú extrémne absurdné situácie a vďaka tomu je to sranda. Ako pri Brickleberry ak máte radi čierny humor tak sa zabavíte ale Brickleberry bolo lepšie. ()

maramashi

Takto nejak si predstavujem zmes seriálov ako Brickleberry, Rick and Morty, South park, Griffins a tak ďalej. Celý seriál je založený z prehnaného čierneho humoru ktorý si fakt servítky pred ústa neberie a to je to výnimočné na ňom.Pokial vám nesedí takýto extrémny humor ani to nepozerajte pretože tento seríal je toho preplnený. Prvá séria nás zoznámi s postavami a uvádza do priebehu problémov v našom seriálovom mestečku, 1. séria bola jednoznačne jedna z najlepších a hneď ma vtiahla do deja. 2.séria tá už bola dosť naťahovaná a umelá a nemal som z nej taký dobrý pocit ako z prvej série. 3. séria to znova vytiahla na strop a mimoriadne mi sadla a to som sa bál že to bude ešte horšie ako 2. séria no nakoniec milo prekvapila (mimochodom 3. je neuchýlenejšia, najneslušnejšia a najdivnejšia ) 95% ()

klukluka odpad!

Nějak úplně nevím, jak to hodnotit, na všechny 4 série rozhodně koukat nehodlám a nebudu, ale tohle už je fakt brutálka a neumím si představit, že by mohlo vzniknout ještě něco míň korektního. V nejhorším se to podle mě může rozmělnit, ale ty první dojmy jsou fakt enormně silný. Osobně to mám za 3 až 4 pecky, ale když si představím, že na to koukaj hlavně děti, tak tomu sázím odpad!, protože pro ně je to fakt jak výplach mozku. ()

VsetkoVsade

Už počas sledovania Brickleberry ma sprevádzalo odôvodnené podozrenie, že autori seriálu si miesto instantnej kávy do šálky každé ráno nasypú krabičku nadrvenej viagry zalievanej tekutou extázou, a hoci s touto kombináciou nemám osobnú skúsenosť, nakoľko požívanie spomínaných komodít namiesto zo šálky preferujem skôr z pohára na stopke ozdobeného dáždničkom a kolieskom grapefruitu, vďaka môjmu všeobecnému prehľadu nebývalých rozmerov predsa len dokážem odhadnúť, čo za účinky asi ich denná konzumácia na svojich spotrebiteľov má. Názvy oboch seriálov by mohli byť pokojne uvedené do slovníkov ako antonymá termínu politická korektnosť, tvorcovia v nich berú tabuizované témy a menšiny všetkých kategórií priamym a po zuby ozbrojeným útokom, a ak sa pritom pred niečím náhodou predsa len zastavia, tak jedine preto, aby sa ešte lepšie rozbehli. Každý, kto mal tú pochybnú česť zhliadnuť oba spomínané skvosty, mi však dá nepochybne za pravdu, že v prípade druhého ide skôr o ťaženie z predošlého celosvetového úspechu, osobne som z neho mal po väčšinu času rovnaký pocit, ako keď sa na festivale po prebdenej noci vydáte na zdravotnú prechádzku po areáli a zrazu pred sebou vidíte mladého muža v kostýme Macka Pú skákať po kapote policajného auta. Obe situácie totiž u náhodných divákov nepochybne vyvolajú tri typy reakcií: Slabšie povahy sa v rámci zachovania mravnej čistoty s pohoršením rýchlo odvrátia a začnú sa prežehnávať tak vytrvalo, že blízkemu okoliu by mohli slúžiť ako ventilátor, príslušníci druhej kategórie sa pri ňom na okamih pozastavia, zakrátko sa však len chápavo pousmejú a opäť pokračujú vo svojej ceste, zatiaľ čo mne podobní jedinci bez štipky súdnosti a vyberanej predstavy o tom, ako by zábava mala vyzerať, neváhajú celé predstavenie napriek neveľmi hodnotnému obsahu zhliadnuť do konca, následne svoj zážitok detailne zdokumentovať a ochotne sa oň podeliť s ostatnými na sociálnych sieťach. Rado sa stalo, priatelia! ()

• Když Gerald vchází do budovy s Ginou, hraje na flétnu anglo-americkou píseň „Yankee Doodle“. Píseň vznikla mezi britskými vojáky za sedmileté války a později ji přejali američtí revolucionáři. (Kubaaa97)
  • Postava Hobo Cop odkazuje na postavu RoboCop ze stejnojmenného filmu. (Kubaaa97)
  • Geraldův robot zneškodňující bombu dostane závadu a vybuchne, protože byl vytvořen firmou Samsung. Jedná se o odkaz na telefon Samsung Galaxy Note 7, které měly závadu v baterii. (Kubaaa97)