Včelař (2024)

Vo vlastnej produkcii Statham ponúkol to na čo sme  v jeho podaní zvyknutý, ešte nespadol na úroveň Brucea Syfilisa či Štepána Seagala, samotný nápad pomsty voči itečkárskej spoločnosti nie je úplne na zahodenie, taká tá Wickiáda ktorá ešte nelesla na úroveň Ryhlo a zbešňeto 31, trochu enviromentálnych narážok, trochu ženskej sily a rasistickej poznámky afroameričanjky o bielom mužovi s nožom v ich dome, takže po splnení korektných noriem sa Džejson ukázal tak ako ho poznáme, na zabitie horúpceho letného večera v pohode.

The Exorcism (2024)

Ako tu už bolo spomenuté vo viacerých komentároch film má iba niekoľko lepších momentov, minuloročnému Pápeovmu exorcistovi to naozaj nesiaha ani po členky a tentokrát mi prídu objektívnejšie hodnotenia na čsfd a čierne čísla ako aktuálnych 4,3/10 z IMDb...veľmi slabé 2* sú najmú za záver a ten "pestrofarebný" povinne korektný párik to takmer stiahol na jedinú hviezdičku. Tak toto naozaj nevyšlo.

Policajt v Beverly Hills: Axel F (2024)

Naozaj skôr nostalgické 3*, najmň za hudbu a !vtipné! Axelove vstupy ale inak ako bez hlúpych narážok by to asi nešlo však? Škoda toho, aj keď ich nebolo veľa boli tam a aj preto nejdem z hodnotením o stupienok vyššie, celkovo je to však presne to čo divák očakával.

Zapeklité dědictví (2024)

Veľmi trápne Na nože či nevydarený pokus o Violent night...asi som to mal pozrieť v poľštine tam by sa bolo aspoň nad čím pousmiať. Takto bolo vtipné iba povinne netflixovské trápne osadenstvo typickej poľskej famílie...toto je už riadne zúfalstvo s tak nízkymi hodnoteniami že už to dochádza aj najskalnejším lgbtq+ hubič-károm ale aj tak si idú svoje...30%

Tiché místo: První den (2024)

Tiché miesta boli spočiatku hlučné ale potom ultratiché...v sále bolo počuť každý pohyb a tak som sa snažil takmer nehýbať a na otvorenie plechovky chladeného nápoja počkal na búrku...tú vo filme. Aj posedenie a pokec po filme s kinopartiakom číslo 2 nakoniec prispelo k solídnym 4*. Za návštevu kina v mojom meste to stálo.

Road Wars: Max Fury (2024)

Asylum vie vždy pohotovo zareagovať na očakávaný kinohit a príde so svojou 50 centovou verziou ktorá síce nemusí byť totálny prepadák, ale divák má po jej zhliadnutí skvelý pocit zadosťučinenia že návštevy kín sa ešte stále oplatia...keby sa snažili robiť paródie bolo by to hádam lepšie, toto sa dá asi iba považovať za pokus vytušiť o čom by Furiosa mohla byť bez toho aby som videl čo i len trailer, aj keď treba uznať že čo sa týka silnej ženy/žien to vypálilo celkom dobre. To však bolo asi všetko.

The Girl in the Trunk (2024)

Amanda ktorá utečie z vlastnej svadby sa stane obeťou únosu a pomocou svojho telefónu začína boj za svoju záchranu z kufra auta únoscu...nič čo by divák nečakal, aktuálne hodnotenie na imdb 3,8/10 a mne príde objektívne, taká psychologická nuda o vzťahu únosca - obeť a ich vzťahoch s rodičmi.

Håndtering av udøde (2024)

Aj samotná kniha od autora Čo s nemŕtvými bola po výbornej Nech vojde ten pravý (možno boli napísané aj v opačnom poradí ale ja som ich čítal takto) pomerne veľkým sklamaním, aj keď svoje posolstvo nepochybne mala. Bohužiaľ sa do filmu nepodarilo až tak dobre zapracovať tie myšlienkové pochody ľudí a ani rôzne organizácia za práva nemŕtvých, ktoré začali vznikať a autor tak poukázal aj na túto stránku našej spoločnosti, na nezmyselnosť niektorých organizácií, hnutí či názorov. Samotný film nie je spracovaný úplne zle, ale je strašne nudný a takýto melancholický štýl tak nejako svedčí najmä Larsovi von Trierovi, toto sa ho trochu pokúsilo napodobniť no žiaľ nie veľmi úspešne.

Big Mouth - Neklape to (2023) (epizoda)

Ty môj liberálny Zavláhu Akbar, ja mám chuť zahaliť všetky ženy a poslať ich na 40 dní do púšte bez vody...ako strašne nízky intelekt musí mať človek aby sa mu toto mohlo páčiť...